יופי של מקצוע

"באמצע החיים היו לי כמה הרהורים
לאן כולם ממהרים ואם ישנם מאושרים " רותם כהן.
יופי של מקצוע, חשבתי לעצמי ,אני הולכת עם הלב ,מגשימה חלום,עושה את מה שאני באמת אוהבת!מסתבר שלא הכל יופי בחיים הכל עניין של תזמון

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת כל מה שקשור לגוונים ,  צבעים ויצירה.
אני אוהבת לראות את הנשים המגיעות אליי, לאיפור ושיער, כל אחת  יפהפייה בדרכה הייחודית , כשאני יודעת לזהות בדיוק מה הדבר הקטן הזה שכל אחת צריכה  כדי להיות בטוחה בעצמה ולזכור כמה היא באמת יפה.

219A5540 DSC_2528[2]

הכל התחיל לפני עשור בערך שהחלטתי שאני רוצה להפוך תחביב למקצוע .יצירתיות שלי , אהבה לעולם האופנה

והיופי מאוד משך אותי ,ידעתי שאפשר אחרת ,אפשר להיות מאופרת ולא להיראות מחופשת,אפשר להתאפר ולזהות את עצמך במראה , אפשר שהאיפור יהיה טבעי וגם זוהר. זוכרת את עצמי רואה תוכניות טלוויזיה או חדשות ולפני שאני מקשיבה הייתי מרוכזת במראה של שדרניות , איך היא מאופרת ?מה היא לובשת?

באותה תקופה הייתי שכירה בחברה בתפקיד מאוד טכני , דוחות , אקסלים , תכנון …הכל בשבילי היה בגדר חלום

"באמצע החיים היו לי כמה הרהורים לאן כולם ממהרים ואם ישנם מאושרים " רותם כהן

הרהורים , חוסר ביטחון ותסכול להתחיל לחשוב על קריירה חדשה לא נתנו לי מנוחה

מאפרת ? זה מה שאת רוצה להיות ? אחרי שסיימת לימודים והשקעת ? למה את צריכה את זה

היום גאה להגיד שאני במקום אחר לגמרי , מאושרת בבחירות שלי גם אם זה קרה באמצע החיים.

אז נכון שלא תמיד הכל ורוד ולא מתעסקים רק במה שאוהבים (שבמקרה שלי זה איפור ושיער , להיות שם בשביל הלקוחה ברגעים המאושרים שלה ולדאוג למראה מושלם והרגשה מעולה)יש גם דברים חשובים לא פחות שחייבים ללמוד וליישם.  עצמאית זה להיות מאפרת ומעצבת שיער , אבל גם לדעת לשווק,למכור , לערוך , לצלם , לפרסם , לתמחר , לנהל עסק ! זו הסיבה שאני כאן , זכיתי להיות חלק מפרוייקט המדהים הזה , בדיגיטליות בעסקים , רוצה ללמוד , לאתגר את עצמי , לצאת מאיזור הנחות שלי ולהעז לעשות דברים גדולים ולעוף קדימה , איזה כיף ! עכשיו אני כאן תודה רבה לסלונה ולבנק לאומי על ההזדמנות.

יאנה לוינגר
נעים להכיר, שמי יאנה לוינגר אני מאפרת ומעצבת תסרוקות לכלות וערב. מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת כל מה שקשור לגוונים, צבעים ויצירה. אני אוהבת לראות את הנשים המגיעות אליי, כל אחת יפהפייה בדרכה הייחודית, כשאני יודעת לזהות בדיוק מה הדבר הקטן הזה שכל אחת צריכה כדי להיות בטוחה בעצמה ולזכור כמה היא באמת יפה. מוזמנות להצטרף אלי