יופי של חנות קטנה ומטריפה | חנות יד שניה בנתיב הל"ה

כיף של חנות יד שניה, חנות קטנה ומטריפה בלב נתיב הל"ה. אם בא לכם פינוקים קטנים שמשאירים טעם של עוד, קחו את כל המשפחה ובקרו בחנות ובמקומות נפלאים באזור. מובטחת חוויה בלתי נשכחת. רונית אשר טל. 052-3742844

בחורה עם מחשב נייד

salona555555

ליבי התרונן משמחה, כאשר נודע לי שקבוצת בלוגריות של סלונה, תבקר ב- חנות יד שניה בנתיב הל"ה. ממש חנות קטנה ומטריפה. יופי של קבלת פנים ציורית ציפתה לנו בכניסה לחנות. אני 'מתה' על מראות כאלה, להצטלם למזכרת והכי הכי, למצוא בגדים וכל מיני פריטים נפלאים ו…זולים! 

 salona5555555

איזה ג'קט מדהים. אף אחד לא יאמין שמצאת אותו בחנות יד שניה!"

קפצתי משמחה כאשר גיליתי. בשמחה הושטתי אותו לחברתי למסע. מדדה, והנה- ממש תפור עליה. המשכתי לחפש, ושוב מצאתי. ושוב הצעתי לחברה אחרת…"איך את יודעת איפה לחפש!" התפעלה…קיוויתי למצוא גם בשבילי, וגם מצאתי חולצה לבנה מדליקה!

saloona55555555555555

הקבוצה התפזרה בכל החנות יד שניה.

נהניתי לראות את חברותיי בדרך לקופה, כאשר ידיהן עמוסות בחולצות, ג'קטים והכל יד שניה במצב כמעט חדש. אין דברים אלה! "ראית? 10 פריטים רק – 150 שקלים!" שמעתי אותה מתפעלת משמחה.

לפתע גיליתי עוד חדרון קטן בחנות יד שניה זו…

עיניי נצצו, כאשר ראיתי המון משחקים של ילדים, נעלים וספרים. וגם חברה שמדהה מגפיים אדומות גילית שם. "מדהימות עליך. עופי עליהן…" עודדתי אותה.. וכן. מצאתי משחקים לנכדים, נעלים בשבילי ועוד כל מיני ספרים מדליקים.

salona 5555

תכל'ס, כיף של חנות יד שניה, חנות קטנה ומטריפה בלב נתיב הל"ה. אז  אם בא לכם פינוקים קטנים שמשאירים טעם של עוד, קחו את כל המשפחה לחצי יום של כיף, בקרו בחנות אצל רונית אשר(052-3742844) ובמקומות נפלאים באזור, ותצאו נשכרים. ועוד משהו…תגידו שבלוגרית של סלונה המליצה🙂

 

תודה ענקית לאתר סלונה – ובמיוחד למורן מישל המדהימה. זכינו ובגדול!!!

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מורת דרך ומנטורית לזוגיות ויחסים

052-8231669

 

 הנה קישורים של אטרקציות מדהימות בסביבה. מומלץ ביותר. אל תפספסו:)

"טחינא" מפעל בוטיק לטחינא ייחודית

מפעל בוטיק המייצר טחינה גולמית מלאה, טרום נבוטה וללא קלייה.

לחמלה – מאפיה מקומית האופה לחמי שאור מקמחים עשירים וטריים בעבודת יד מסורתית כיכרות כוסמין, שיפון זיתים ,לחם אגוזים וכיכר ה'פועלות' המפורסם נאפים לפנות בוקר ונמכרים בדוכן המכונה 'הקיוסק' הנמצא בצמוד למאפיה.

ורטיגו כפר האמנות האקולוגי מאפשר מרחב כפרי הלומד ומלמד את הקשר שבין תנועה לאדמה ומציע מודל לחיים אלטרנטיביים המיישם אידאולוגיה חברתית-אקולוגית.

יקב עמק האלה שוכן למרגלות קיבוץ נתיב הל"ה, בלב עמק האלה התנ"כי.

 שוקולד בעבודת יד – גליה לוי

הגלריה של סבא – נסים לוי – פסל בגרוטאות ברזל

מושב צפרירים 5

טל. 052-3404536 galush23@gmail.com

אדמה- אדמה מעצבת ויוצרת כלי קרמיקה פונקציונליים לשימוש יומיומי. תפיסתנו היא להעניק יחודיות לכלים היומיומיים כדי להעשיר את חיי השיגרה שלנו.

יום חופש בנתיב הל"ה – כתבה ב- ynet