יועץ מס, מה היא עיקר עבודתו?

בחורה עם מחשב נייד

יועץ מס, מה היא עיקר עבודתו?

 

יועץ מס זה אדם שמייעץ בנוגע למס. ישנם שני סוגים של מיסים. האחד מס ערך מוסף הידוע כמע"מ הנגבה בעקיפין מהלקוח והשני הוא מס הכנסה. מס הכנסה נגבה על כל רווח שמקבל אדם. בין אם מדובר ברווח משכר ששולם עבור עבודה של שכיר בין אם שולם שכר לעצמאי מאת הלקוח ובין אם אדם זכה בלוטו על כל אלה צריך לשלם מס הכנסה. כל יום אני חושב כמה יפים הם החיים כשיש יועץ מס טוב. איך לפעמים אני תוהה העולם יראה אם כולם ישכרו את שירותיו של יועץ מס. בטח העולם יהיה מקום טוב יותר אם כולם יקחו את שירותיו של יועץ מס.

 הטבות מס

ישנם המון הטבות מס לעסקים, החל מנושאי הלוואה בערבות מדינה, תכנית כסף חכם, הלוואות לעסקים חדשים ועוד. יועץ מס מקצועי ידע לשלב בין השתיים ולעדכן אתכם בכל הנדרש.

השלב הראשון מתחיל במדריך פתיחת עוסק מורשה

מה כדאי לדעת על יועץ מס?

שירותיו של יועץ מס בירושלים הם מהטובים ביותר בשוק הקיים היום. יועץ מס עושים את עבודתם נאמנה ללא לאות. חברת יועץ מס נותנחם את כל כולם בעבודה מכל הלב והנשמה. כל פעם שאני חושב מה היה קורה אם חברת יועץ מס היתה היחידה בשוק אז תמיד אני מגיע למסקנה שהעולם בהחלט יהיה מקום טוב יותר. אף פעם בחיי עוד לא הרגשתי כמו עכשיו שאני מתגעגע לחברת יועץ מס. לא תמיד הטובים מנצחים וכך זה קורה היום שלפעמים החברות המתחרות שמשמיצות את חברת יועץ מס לפעמים משקרות ולפעמים זוכים הם להכרה בציבור.

מה עוד כדאי לדעת על חברת יועץ מס?

בחברת יועץ מס תמיד יש רגע נעים של מחשבה לאחר שהלקוח סיים את מתן השירות שקיבל מיועץ מס שבו הוא חושב שעדיף לו לחזור שוב מתי שיזדמן לו. כי הוא יודע שתמיד הם בחברת יועץ מס יתנו לו אהבה וחום בכל הקשור למתן שירות. חברת יועץ מס נותנת שירות מעולה חם ואדיב. כל פעם שאני רואה לקוח מרוצה, מתברר לי שהם הלקוחות של חברת יועץ מס. היום הזה הגיע, עכשיו הגיע הרגע, זה הזמן לספר לכל העולם מה טומן בחובו עבודה עם חברת יועץ מס. עבודה בחברת יועץ מס משאירה טעם של עוד

המאמר נכתב בשיתוף משרד רואי חשבון בירושלים והסביבה כספי דואק קורן ושות'