יונדאי איוניק – רכב היברידי | אז איפה מומלץ לטפל?

בחורה עם מחשב נייד

רכבי יונדאי איוניק נמצאים בקטגוריה הפופולארית המשפחתית ההיברידית בישראל ונחשבת לאחת המכוניות הנמכרות ביותר. יותר מכך, רכב יונדאי איוניק נבחרה בשנת 2018 למכונית השנה והיא נחשבת מהמכוניות האווירודינמיות בשוק עם עיצוב מוקפד, חלל פנימי מרווח עד לחשיבה על הפרטים הקטנים לחוויית נהיגה מיטבית. בעלת מערכת טכנולוגית חכמה אשר יודעת לנצל את תנועת גלגלי הרכבי בירידה או בלימה ומבטיחה שימוש אנרגיה חשמלית זמינה המאפשרת להנות מהשקט של האנרגיה החשמלית שהרכב עוד או נע במהירות נמוכה. כמו כן, בעלת מערכת מולטימדיה מקורית מתקדמת המאפשרת חיבור אוטומטי באמצעו טלפון נייד שתומך במערכת Apple car ומערכת Android Auto. רכבי יונדאי איוניק מגיעים בשבעה צבעים שונים משחור, אפור, כסוף ככה, לבן וכחול אשר משלבים אבזור מפנק, יעילות רבה ורכב חזק ובטוח.

טיפול ביונדאי איוניק

תדירות טיפול רכב ליונדאי איוניק

לשם תחזוקה נכונה לרכב אנו נדרשים לבצע מדי פעם טיפולים תקופתיים, שכן, תדירות הטיפולים תקבע על פי הק"מ או התדירות התקופתית, המוקדם מבניהם ובהתאם להוראות הייצרן. הטיפולים התקופתיים ברכב נועדו לבצע טיפול מונע עבור באמצעות בדיקות כלליות למערכות הרכב השונות אשר נועדו לשמור על ערכו ותפקודו של הרכב במצבו האידיאלי ולמנוע בעיות ותקלות בעתיד. ביון המערכות שנבדקת נמצאות מערכת הבלמים, רצועות מנוע וטיימינג, תקינות נורות, מצבר, צמידים ועוד. כמו כן, קיימים סוגי טיפול בהם טיפול קטן בו מחליפים את שמן ומסננים שונים אשר עלותו נעה בין 400-700 ₪ , טיפול בינוני בו מעבר לחלקי החילוף מחולפים בטיפול קטן, חלקים ונוזלים בעלי תחלופה נמוכה שמעט יקרים יותר, עלותו לרוב עד 900 ₪ וטיפול גדול אשר בו מוחלפים בנוסף לחלקי החילוף בטיפולים הקודמים גם חלקים שהחלפתם מורכבת או יקרים יותר באופן יחסי, עלותו מעל 900 ₪.

מוסך מורשה לטיפול בדגם יונדאי איוניק

מוסך מורשה מספק את השירותים הטובים ביותר על מנת לשמור על תקינות רכב. לשם כך, טיפול רכב ליונדאי איוניק בצורה מקצועית ומשתלמת פנו למוסך יונדאי איוניק מורשה יבואן. במרכז שירותי יונדאי מורשים יידעו לבצע טיפולי תחזוקה שוטפים ואיכותיים הכוללים החלפה של שמנים ונוזלים כמו שמן מנוע, נוזלי קירור, בלמים ומסננים שוני כמו אוויר, מזגן ודלק – בהתאם לצרכים שלכם וסוג הטיפול אליו אתם זקוקים.

במרכז שירות של יונדאי השירות מתבצע בשקיפות ואמינות מלאה אל מול לקוחותיה, ליווי ויחס אישי צמוד לאורך התהליך כולו בעזרת נציגי יונדאי מומחים בתחום הרכב מתחילת הטיפול, מרגע כניסתו של הרכב ועד לקבלת המפתחות בסיומו של הטיפול בידי צוות מכונאים בעלי וותק ומקצועיות במוסך המורשה.

 

liatmizrachy
בת 41 נשואה אמא ל 2 בנות מתגוררת ברמת גן בלוגרית ותיקה לעינייני הייטק, עסקים, סטארט אפ