יומן קרואטיה יום 56 לספירה ויום 8 בארץ הקודש –

יום של אירועים היסטוריים!

בחורה עם מחשב נייד

היום נרשמו כמה אירועים היסטוריים –
*נעמי בת 16. פעם אחרונה שתהיה לי בת בת 16.
*דובי, הישראלי – יהודי הראשון והיחיד בGornj Zveĉaj, כפר ממש קטן בקרואטיה, הכין לעצמו, לראשונה, חביתה עם נקניק.
*אותו דובי בעל התואר היחידי והיחודי קיבל חופן עגבניות שרי (פיתוח ישראלי) מזוג אוסטרי, שהתארח במלון הבוטיק החמוד שלנו Green Eden, Croatia, אשר מגדל את העגבניות בגינת ביתם בזלצבורג. יותר חובק עולם מזה??
*בקרואטיה יורד גשם הערב ובקרית טבעון נרשמה בריזה. האם הסתיו אכן קרוב?
אמש דובי ואני ניסינו ליהנות מקצת פרטיות בשיחת וידאו שקטה.
אחרי שהאורחים שלי נסעו הביתה והבנות יצאו לבלות, כשהבית היה נקי ושקט וחשוך.
במהלך השיחה – זוג אורחים (להלן, הזוג מזלצבורג) כבר נמו, זוג אחד הגיע, זוג אחר ביטל (ובסוף גם הגיע אחרי 01.00 בלילה, שעון קרואטיה), זוג נוסף התקשר להודיע שיגיע מאוחר (להקדים את הזוג שביטל והגיע…..) וכן, רוב האורחים הם עדיין מפולניה. אין ספק שזה קשור לגנים הפולנים של שנינו.
מבלבל? ככה מתנהלים חייהם של בעלי מקום אירוח בכפר קטן בצ׳ופציקו של העולם וכך מתנהלים חיי הזוגיות שלו. יש מחיר להגשמת חלומות וזה לא המחיר היחיד.
בזמן שדובי השכים, למרות הלילה הלבן, להכין ארוחות בוקר לאורחים אני אירחתי חברים, יצאתי עם נעמי לבראנץ׳ יומולדת אינטימי (בחירה של בת ה-16!) והכנתי לה עוגת יומולדת. עכשיו עלי לאסוף אותה מפיקניק יומולדת בפסל של אלכסנדר זייד . דובי, בצד השני של החיים הטובים שלנו, ימשיך לכבס, לייבש ולקפל. האורחים שיגיעו היום יאלצו בנהר בגשם (דווקא כיף! ניסיתי!) וכששם סוף שבוע, אצלנו מתחיל שבוע חדש. שבוע טוב!
ואיך, gtf נפטרים ונפתרים מהרגע המעצבן הזה!?!?!?!??

56א

56ב

56ג