יומן קרואטיה- הספירה לאחור. עוד 5 ימים כאן.

קצת לחץ….כל כך הרבה להספיק וכל כך מעט זמן…

בחורה עם מחשב נייד

ואלה יהיו ימים עמוסים מאד!
קודם כל, בסופ"ש הזה – החדרים מלאים! להכין, להציע, לנקות. חדרנית מצטיינת אני! להכין ארוחת בוקר ל-11 אורחים, חוצמזה, הכנתי ארוחת ערב לזוג נחמד וקיבלתי תשלום (והמון מחמאות) על האוכל שאני מכינה תמיד למשפחה. כשאני טורחת למען משפחתי, ברוב המקרים מישהו לא אוהב/ת משהו ובטח לא ….משלמים לי על זה! זה קטע מטורף! מחר, כבר התבקשתי להעביר שיעור יוגה. עוד מעט, זה יהיה חלק מהשיגרה שלי כאן, כשהסטודיו יהיה מוכן ויהיה ציוד ואביזרים. הסיפוק הגדול הוא מהתגובות על האירוח, על החדרים, על ארוחת הבוקר! אורחים קרואטים, פולנים (המחוברים מאד לישראל, עברית ויידיש), איטלקים – נכנסים אחרי לחדר שלהם ופולטים קריאת "וואוו" ! כותבים לנו מילים מרגשות בספר האורחים שלנו והציון שלנו בבוקינג בינתיים הוא 9.6! מסתמן כבר שיתוף פעולה עם בחורה קרואטית, שהגיע לכאן עם הוריה כחלק מחופשה שנתית שבה הם היו באוסטריה ובבוסניה (ואמרו שאצלנו הכי יפה, נעים, טעים ומרתק מכל המקומות בהם היו), שהיא גם מורה ליוגה וגם אצנית ומארגנת אירועי ריצה כדי להדק את הקשר וההיכרות של הקרואטים עם מרכז הארץ והנהרות היפים שלהם. חשבנו על קבוצות קטנות שמגיעות לכאן לכמה ימיםלצאת.כל יום למסלול ריצה אחר ובנוסף לשלב יוגה למתיחות וכמובן, את המקום ונפלאותיו.
אז נכון, לטבול בנהר ממש לא הספקתי ביומיים האחרונים, כי בנוסף ( לקום ב-5 בבוקר כדי לקחת את אור לשדה התעופה, לעשות קניות לארוחת הערב והבוקר , לסדר את החדרים שהתפנו לאורחים החדשים שמגיעים, לכבס וכל השאר) צילמתי את שיעורי היוגה אונליין לשבוע הקרוב…. אני מזכירה לעצמי כל הזמן, שאני כאן כדי לעבוד!
לימים האחרונים שלי פה, דובי ואני הכנו רשימה של מטלות למשימות להשלים. דברים שנדחו בגלל שדובי לא היה פה שבועיים וגם מאז (שבועיים נוספים חלפו) אנחנו מדלגים מדבר לדבר, מעיסוק לעיסוק. היו לנו גם כמה ימים עם בעיות אינטרנט שגזלו (בעיקר ממני) המון זמן מבוזבז ועצבים. מה שהשאיר אותי עם עוד דברים להספיק מהר בימים הקרובים….
ולכן, אני מבטיחה כאן, קבל עם ופרצופספר, שבימים הקרובים אני אקדיש לפחות שעה ביום ליהנות מהנהר שלי. מבטיחה גם לכתוב כמה שיותר.
לילה טוב! ירח מלא מתנוסס מעל עץ השזיף!

5א

5

5ב

5ג

5ד