יומן קרואטיה – הספירה לאחור. עוד יום אחד ופעמיים ערב.

כדאי להציץ בסרטון בקישור וללכת איתי אל המפלים המרעננים….

בחורה עם מחשב נייד

אז אשאיר את דובי כאן, לקבל את פני האורחים שמגיעים ולהכין את המקום לסדנאות שאני מתכננת – שילוב קסום של הטבע, השקט, היוגה ועוד הפתעות…
כמסיבת הלכנו פרידה בחרנו לטבול בנהר. במפלים. אתמול במסגרת שיטוטינו ורכישותינו קנינו גם נעליים למים ,כדי שלא יכאב לי בכפות רגלי הענוגות, כשאני דורכת על האבנים במפל. בדקתי אותן הערב. שלמות! לא כואב לי! דילגתי בקלילות (יחסית. זה גם חלקלק להפליא) ויחד עם דובי השווצנו בפני זוג צרפתי, שהגיע אלינו רכוב על אופנועים, בכל פינות החמד והמחמדים שלנו כאן והם, למרות שכבר טיילו וחוו וראו, הוקסמו מהמקום.
עכשיו, ירח מלא וכתום זורח בשמים, אני עדיין בבגד ים ,קצת רטוב, קצת רועדת מקור. מקווה לזכור את התחושה הזאת מחר בצהריים, כשיהיה חם ועוד יותר בארץ. כשיהיה ממש חם!! כן! אני רועדת מקור!
את רוב היום העברתי בבית. אחרי הצהריים יצאנו כדי לסגור כמה קצוות לקראת מחזורי היוגה הקרבים ובאים. במקום לנסוע על הדרך הראשית פנינו לדרכים צדדיות ובכל מקום גילינו עוד ועוד פינות קסומות, שלא ידענו עליהן. עוד "חופי" רחצה, פינות חמד, מסעדות קטנות ועונתיות, גשרים קטנים, שטחים גדולים, אינסוף של תגליות.
יש לנו עוד שנים של שוטטות באזור ,בשבילים, ביערות ובכל הפינות הקסומות שהנהר הזה טומן בחובו, עד שנכיר כל פינה. כל זה יחכה כבר לאחרי הסדנאות. אולי לאחרי החורף.
בינתיים, צילמתי לי סרטון. כשיהיה לי ממש חם, אוכל להתבונן ולהקשיב לצלילים ולקרירות. כדאי גם לכם.
לילה טוב.

https://www.facebook.com/avishagamir4/videos/10212008205372695/

1

1א