יום כיף לבנות

בחורה עם מחשב נייד

רוצות רעיונות יום כיף לבנות? יום כיף בים המלח הוא פתרון מצוין.

אני וחברותי אוהבות לצאת מידי פעם ליום כיף לבנות, השאלה תמיד לאן כדאי להגיע? איזה מקום יכול להתאים לנו? בזמן האחרון אנחנו נוסעות כל כמה חודשים ליום כיף בים המלח הסיבה לכך שזה מקום שעונה לדרישותינו, ים המלח הוא מקום שקט ומפנק עם נוף מדהים הים המדבר, מזג אוויר טוב במשך כל השנה המיקום לא רחוק מהמרכז והמחיר נוח מאוד.

מלונות ים המלח מציעים מגוון תכניות יום כיף בים המלח כולל שימוש במתקני המלון הנבחר בריכת שחייה, חוף ים פרטי, מתחם ספא בים המלח המכיל ג'קוזי, בריכת מי ים המלח גדולה, סאונה יבשה סאונה רטובה, גופרית (בחלק מהמלונות בתשלום) ארוחת צהריים, קפה ועוגה לכל מלון תכנית יום כיף שונה עם מתקנים שונים.

ישנה אפשרות יום ספא בים המלח לבנות כמו יום כיף רגיל רק שבנוסף אתן מקבלות עיסוי 30 דקות, 40 דקות אפשר לקבוע שהעיסוי יהיה באותו הזמן לכל הבנות.

 יום כיף לבנות בים המלח מתאים לבנות שחוגגות מסיבת רווקות, יום הולדת לאחת הבנות, או סתם בשביל להתפנק קצת, את היום כיף אפשר לקחת כל השנה בחורף נמצאים יותר במתקני הספא החמים בריכת מי ים המלח, ג'קוזי, סאונות, בריכת גופרית ובקיץ מצטרפים המתקנים החיצוניים בריכת שחייה חיצונית גדולה, חוף הים המיוחד, אני ממליצה לבוא מוקדם למלונות ים המלח לתפוס מקומות מסביב לבריכת השחייה בקיץ או בחורף במתחם הספא ומשם לטייל בין מתקני המלון.