יום המעשים הטובים

יום המעשים הטובים, איך למצוא את הטוב שבי

מודל: הילה לוי תלתלים, צילום: ורד פרקש

ב2 לאפריל חוגגים את יום המעשים הטובים בבתי הספר ובגנים ברחבי הארץ, שלא תבינו לא נכון אני לא נגד בכלל. בעיני זה חשוב מאוד ללמד ילדים מה זה מעשה טוב ולחנך אותם לבצע מעשים כאלה יום יום. אני רק שואלת למה צריך יום כזה במיוחד? למה אי אפשר לעשות מעשים טובים כל השנה, למה אי אפשר לעשות מעשים טובים כל יום?

אני מאמינה שכל אחת מאיתנו נועדה לעשות טוב בעולם , לכל אישה יש כשרון, שליחות, ייעוד, מתנה לעשות טוב, תבחרו מה את הניסוח שמתאים לכל אחת מכן, העיקר שתמצאו במה אתן טובות. מה אתן עושות הכי טוב, שאתן גורמות לאחרים להיות מאושרים. הדבר הזה שגורם לכן להרגיש שאתן יכולות לרחף שעות שלמות בלי מנוחה או אפילו לאכול, מה שגורם לכן להתרגש כל כך, עד שאתן לא ישנות מרוב אושר ושמחה.

מודל: הילה לוי תלתלים, צילום: ורד פרקש
מודל: הילה לוי תלתלים, צילום: ורד פרקש

הדבר הזה זה הטוב שלכן לעולם, זה מה שאתן צריכות לעשות וכמה שיותר. כשתעשי מה שעושה לך טוב ותפיצי אותו בעולם ליבך יתמלא אושר ושמחה. החוויה היא חוויה מדהימה ומלאת עוצמה. יש נשים שהופכות את זה למקצוע ועוסקות בזה רוב שעות היממה, ישנם שיבחרו בתחביב ויעסקו בו בשעות הפנאי, בערב או בסופ"ש ויש נשים שיבחרו להתנדב ולהעניק מהטוב שלכם לאחרים. זה לא משנה באיזה דרך תבחרי, העיקר שהיא תביא לך אושר. ברגע שהיא תביא לך אושר תוכלי להפיץ ולפזר אותו הלאה.

באחת הפעמים ששמעתי את סנדרה שדה (שחקנית תאטרון וטלוויזיה) קיבלתי ממנה את הטיפ הכי שווה בעיני, תלכי לישון רק אחרי עשית לפחות שני מעשים טובים באותו היום. ותדאגי לעשות את זה כל יום. הנתינה עצמה ממלאת אותנו באנרגיה טובה, מעניק לנו הכרה במי שאנחנו ומה שאנחנו, נותן לגיטימציה ואישור שאנחנו אנשים טובים.

איך אני אמצא את השליחות שלי, את הטוב המיוחד שבי?

קודם כל כשתמצאי אותו את תדעי שמצאת. את תרגישי בכל גופך, מוחך ונשמתך שזה הדבר הנכון ביותר עבורך. את יכולה להעזר במאמנות אישיות, לקרוא ספרי העצמה, ללכת להרצאות וסדנאות העצמה והשראה על מנת למצוא את עצמך.

אני את השליחות שלי מצאתי בעקבות מסע חיי, אומרים שמה שקורה לנו בחיים, האתגרים, הבעיות והנפילות, מטרתן להראות לנו מה נועדנו לעשות, איזה טוב אנחנו מביאות לעולם. אני שכל חיי שנאתי את עצמי, את מי שאני , סירבתי להסתכל במראה, סירבתי לנסות לחיות, למדתי לאהוב את עצמי בזכות אותה סדנת איפור ששינתה את חיי. מלמדת היום נשים ונערות לאהוב את עצמן, להדגיש את היופי הטבעי שלהן. אני מאמינה שלכל אישה יש את הזכות לאהבה עצמית ומובילה את הדרך שם. לקח לי שנים רבות למצוא את המהות של חיי, ברגע שהבנתי מה התפקיד שלי, הרגשתי אותו ועדיין מרגישה אותו בוער בכל גופי, אני יודעת שזה מה שמוביל אותי בחיי וגורם לי להיות מאושרת ושמחה.

צילום: טלי ליפשיץ
צילום: טלי ליפשיץ

אני מלמדת נשים בסדנת העצמה ואיפור להסתכל על עצמה באהבה, לחפש את החלקים שהיא אוהבת בעצמה ולהדגיש אותם באמצעות איפור טבעי. כי כל אישה היא יפה, היא רק צריכה ללמוד להדגיש את היופי שלה.

מזמינה אותך להצטרף לקהילת נשים מדהימה, שלומדות כל יום איך לאהוב את עצמן במראה ולהשקיע בעצמן כי הן הדבר החשוב ביותר.

לחצי כאן להצטרפות לקהילה

תמי מרגלית

להתאפר. להתאהב. להצליח

tamimargalit
להתאפר. לאהוב. להצליח.לכל אחת הזכות לאהוב את עצמה וכל אחת יכולה, השיטה שלי היא להתאפר בכל בוקר, להתאהב בעצמה בכל יום מחדש ולצאת לדרך ולהצליח