יום הולדת 40

בחורה עם מחשב נייד

פעם מישהו אמר לי שהחיים רק מתחילים בגיל 40, 40 זו נקודת זמן לעצור ולהסתכל אחורה על החיים שלנו, לדעת איפה צדקנו ואיפה טעינו. מעין חשבון נפש שלי עם עצמי.

אם לשים בצד את הכל אני יכולה להגיד שלאורך תקופה ארוכה לא עשיתי שום דבר בשביל עצמי. הילדים שלי הם החיים שלי, והחיים שלי סובבים סביבם. אני גם כבר לא קונה לעצמי הרבה, והייתי שמחה לקנות לעצמי איזו מתנה שווה ליום ההולדת ה40 שלי. לעצמי אני אקנה ספר כי זה מעשיר את הפנימיות שלי וגורם לי לחשוב מחשבות חיוביות , תמיד טוב לחשוב מחשבות חיוביות.

כבר כמה חודשים אני תוהה האם חוץ מהמתנה שאני אקנה לעצמי בעלי יחליט לפנק אותי השנה… תמיד הוא מפנק, כל השנה, אבל הפעם זה מיוחד כי זאת יום הולדת עגולה והוא זוכר את זה.

בשנה שעברה הוא הגיע עם הילדים לעבודה באמצע היום עם עוגה ופרחים זה היה ממש מרגש אבל השנה אני מתלבטת אם פשוט לבקש מימנו את מה שאני רוצה, מתלבטת בין בוטוקס, טבעת יהלום או פיסול פנים… תכלס בוטוקס זה בנאלי אבל אני מרגישה שאני צריכה, אני לא נהיית צעירה יותר ובכל יום שעובר אני מרגישה את סימני הזמן על הפנים וזה מרגיש נורא…

טבעת יהלום זה מתנה ממש נחשבת בעיניי אבל אני באמת מרגישה שאני יכולה לבקש בכל שנה טבעת ואני גם אקבל. אני גם לא מבינה גדולה בקראט וכל הדברים האלה ולא רוצה לבקש מתנה שאני לא כל כך מבינה בה ואולי גם כדאי לי להתייעץ עם מישהו ולא להחליט לבד…

אבל דווקא בגלל שזה יום הולדת עגול חשבתי אולי ללכת יותר לתחום הקוסמטיקה, אולי באמת פיסול פנים זה משהו שיכול להיות ממש רלוונטי לי. קראתי קצת באינטרנט והבנתי שזה בדיוק בשבילי, מתלבטת אם בעלי יתמוך בהחלטה שלי, הוא חייב לתמוך כי זאת יום ההולדת שלי אבל בכל זאת מעניין אותי האם הוא יאהב את הרעיון או לא.