יום הולדת פורטנייט רעיונות טובים ביותר ברשת

יום הולדת פורטנייט

אחרי חיפוש רבים איך לקיים יום הולדת פורטנייט, אני שמחה לשתף אותכם בפיתרון מגניב ולא יקר כדי לקיים פעילות פורטנייט לילדכם שמכור, כמו רוב הילדים, למשחק המצליח בעולם.

הפעילות היא שילוב של אלמנטים בתוך המשחק על מציאות מדומה. כן, פורטנייט במציאות מדומה לצד פעילויות של תחרויות בין הילדים עם הכנסת קישוטים ודברים מעניינים מתוך המשחק כמו "הלמה" המפורסמת שמגיעה בצורה תלת מימדית וניתן להכניס בה הפתעות וממתקים והילדים צריכים לשבור אותה.

יום הולדת פורטנייט

הפעילות המרכזית היא שהילדים משחקים פורטנייט במציאות מדומה ומתחרים בניהם על נקודות ופרסים של פורטנייט. הילד שחוגג מקבל את רוב תשומת הלב כמובן, והוא מחליט על קבוצות ומי יקבל בונוס נקודות.

כמובן שהפעילות צריכה להיות מלווה בשירים הכי עדכניים שיש שיקפיצו את הילדים ויתנו אווירה מעולה. בסיומה של הפעילות, עוגת פורטנייט מושקעת ויפה עם נרות של הילד יומולדת תיכנס לחגיגה וכולם יבקשו משאלות….

פורטנייט לימי הולדת

ימי הולדת פורטנייט

פורטנייט במציאות מדומה

מנסים לברוח מהמסכים? תחשוב שוב.
כולנו שמנו לב איך טכנולוגיית "המסכים" מיכרה את ילדנו. אני כאמא, ניסתי לעצור את זה אבל כשהבנתי שאין אין לעצור את זה מכיוון שגם בבית הספר מרגילים את הילדים תוך כדי עבודות לעבוד מול המחשב, החלטתי לעשות מעשה.

החלטתי לקחת את ההתמכרות למסכים לכיוון טוב ואוקיי, הבנתי שהילדים מכורים למסכים אז למה שפשוט הם לא ילמדו ממנו דברים חכמים ולא רק משחקים?

אז הכנסתי תוכניות לימוד מיוחדות על כל מיני נושאים שעניינו את ילדיי וכך הרווחתי פיתרון ידע נוסף עבורכם, ואני פחות מנסה להילחם נגד המסכים ובעיקר פחות מנסה להילחם נגד הילדים.

מציאות מדומה היא דרך מיוחדת ללימוד עבורם. לא רק משחקים נמצאים שם, אלא גם דברים מלמדים שגומרים להם לחקור דברים ולהיחשף לעולם אחר.

עוגת פורטנייט

מיכל
מיכל חנוכה, אמא לשלוש בנות מקסימות, עובדת כציירת צבעי גוף. בזמני הפנוי, הולכת להצגות ומשתדלת לא לפספס אף הופעה של זמרים שאני אוהבת :)