יום הולדת מהאגדות

נסיכות יום הולדת
נסיכות יום הולדת

עולם האגדות של דיסני אף פעם לא מאכזב. הוא תמיד מסקרן, מותח ומרגש את הילדים ואין פלא שלכל עונה ותקופה יש את גיבורי הדיסני שלה. היופי בגיבורי דיסני הוא בכך שהם מאפשרים לילדים לבטא רגשות, להתרגש ולהתחבר לרבדים שונים באישיות. גיבורי הילדות של דיסני הופכים להיות גיבורים בזכות תכונות אופי מיוחדות, יכולות וכישורים וגם המראה המיוחד שלהן.

כך למשל הסיפור על שתי האחיות אלזה ואנה שבה את לב הילדים ובעקבותיו יצאו לדרך הפעלות שונות ומגוונות. יום הולדת אנה ואלזה הפך בשנים האחרונות לאחד הטרנדים החמים וזה בא לידי ביטוי בתחפושות איפור וכמובן תחום הפעלות לילדים בימי הולדת.

איך נכנסים לעולם האגדות?

יום הולדת פרוזן הוא הזדמנות פז עבור הילדות להיכנס לעולם האגדות ולהגשים משאלה להפוך להיות נסיכה ליום אחד. הסיפור הנפלא על שתי האחיות שהיו שונות זו מזו מאפשר לכל אחת להתחבר לגיבורה הפרטית שלה ולמצוא את מקומה באותה הפעלת יום הולדת. יש מי שאוהבות את אלזה החזקה עם כוחות העל ויש כאלה שמתחברות דווקא לאנה התמימה והמופנמת יותר. כך או כך הפעלת ילדים בסגנון אנה ואלזה מזמינה ומחייבת תלבושות יוקרתיות, תחפושות מרהיבות, איפור מקצועי והכל מצולם ומתועד. אז מי אמר שלא כל יום פורים? בסיום הפעילות מקבלות המשתתפות תמונה מעוצבת שלהן עם התחפושת המדהימה והאיפור המושלם.

הפעלות לילדים

הפעלות ילדים תמיד כוללות ממד תחרותי ובכל גיל ילדים אוהבים להתחרות זה בזה ולשחק במשחקים מאתגרים. יום הולדת מהאגדות מאפשר להפעיל את הילדים בשלל משחקים תחרותיים- מזחלות שלג,  משימות שקשורות בקרח ועוד כהנה וכהנה. משחקי התחרות ממלאים באנרגיה, מזכים בפרסים ומלהיבים את הילדים.

אין חגיגה בלי עוגה

כמו בכל יום הולדת שיא השיאים של האירוע הוא טקס העוגה. בשנים האחרונות הכנסת העודה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מאותה הפעלת ילדים והיא מהווה חלק בלתי נפרד מההפקה. זה כולל עוגה מעוצבת בסגנון אנה ואלזה, נרות מושקעים תואמים וכמובן מפיות מעוצבות של כוכבות דיסני אנה ואלזה. ביום הולדת שכולו על טהרת הפרוזן לא נוכל לדלג על דוכן פרוזן יוגורט משוקע שישלים את בר המתוקים השווה שלנו עם מעדן פרוזן בריא,מזין ומתוק שיוגש בכוסות מעוצבים של אנה ואלזה.

נסיכות יום הולדת

mirmir
מאמרים וטיפים על הפעלות לימי הולדת. נעלה עבורכם טיפים בנוגע לפעילויות לימי הולדת שצברנו בשנים של נסיון בהפעלות.