יום הולדת לשבור את הקרח – הלהיט שלא תצליחו לפספס

בחורה עם מחשב נייד

עוד לא שמעתם על הסרט

לשבור את הקרח (Frozen)?

לשבור את הקרח

מאיפה הכל התחיל ?

אם יש לכם ילדים בגילאי 4-14 אין סיכוי שלא שמעתם על הסרט "לשבור את הקרח" או כמו שהוא הגיע אלינו מארה"ב : Frozen  (פרוזן) . סרט הילדים שהפך ללהיט ענק מבית "דיסני" (איך לא) יצא לבתי הקולנוע בישראל בנובמבר 2013 . הסרט הפך לכל כך מצליח עד שהוא מדורג כאחד מחמשת הסרטים הרווחיים ביותר בהיסטוריה, וזכה ל 54 פרסים ומתוכם שני פרסי אוסקר.

במה עוסק הסרט?

הסרט לשבור את הקרח עוסק בשתי אחיות לבית המלוכה. הלא הן נסיכות אלסה ואנה . בתחילת הסרט אנחנו נגלה כי לאלסה יש כוחות מיוחדים. אלסה לא אוהבת את הכוחות הטמונים בה ומחליטה להסתגר בחדרה שנים ארוכות.

לא נגלה לכם את כל הסרט אך בשלב כל שהוא אלסה מחליטה לעזוב את הארמון ולהתבודד עם כוחותיה על פסגת הר מושלג וגדול. היא בונה לעצמה ארמון קרח גדול ומחליטה לגור בו מבלי להיפגש באדם אחר. אחותה של אלסה – אנה מחליטה ללכת בעקבותיה ויוצאת במסע לחיפוש אחר אלסה.

כמובן שהדרך מפגישה אותה עם חוויות ודמויות מקסימות כמו שרק דיסני יודעים ליצור.

יום הולדת לשבור את הקרח

השפעת הסרט לשבור את הקרח על עולם ימי ההולדת

הדמויות בסרט לשבור את הקרח לא פסחו על הילדים והם מתמגנטים כמעט לכל מה שקשור אל הסרט והדמויות שבו. כמובן שבין יתר הענפים הגיע הסרט לשבור את הקרח גם לענף ימי ההולדת. הסיפור הציורי והקסום הנופים המרהיבים שמציג הסרט, השירים והדמויות העוצמתיות שבו גורמים לכל הילדים ובעיקר לבנות להזדהות עם הסרט. כל הבנות חולמות להיות נסיכות ובמקרה הזה הן מקבלות 2 דמויות של נסיכות בעלות אופי טוב המייצגות תכונות חיוביות.

הפעלת יום הולדת לשבור את הקרח

אם הבת שלכן מעריצה את הסרט לשבור את הקרח אם היא מחוברת את כל הדמויות, אם היא צפתה בסרט הרבה יותר מפעם אחת ואם היא מכירה בע"פ את כל השירים מהסרט תשקלו בכובד ראש לחגוג לה הפעלת יום הולדת לשבור את הקרח. הפעלת יום הולדת שכזאת תהיה עם תפאורה מתאימה בצבעים המזכירים את הרי הכפור המוזכרים בסרט. תפאורה בצבע תכלת ולבן עם שירים מרגשים מתוך הסרט כמו "let it go" ששרה אלסה בשיאה של העלילה. בהפעלת יום ההולדת נשלב גם משחקים מעולם הקרח כמו מרוץ מזחלות – שהוא בעצם מרוץ על גלגלים. יצירת איש שלג – שהוא בעצם המשחק המוכר של תחרות עטיפת אחד החוגגים בנייר טואלט. הפעלת יום ההולדת מתאימה לבנים ובנות כאחד אך כמובן שיש לה זיקה גדולה יותר לבנות מפני ששתי גיבורות הסרט הן בנות- שתיהן נסיכות. יום הולדת בסגנון לשבור את הקרח היא יום הולדת ייחודית עם אווירה מקסימה והטרנד החם הזה עכשיו כאן. אז נצלו אותו ותיהנו יחד מחוויה מהסרטים.

 בואו למצוא אותנו גם בפייסבוק בעמוד של : "שירי הפעלות ימי הולדת לילדים"

מחפשים עוד מיידע על הפעלות ימי הולדת לילדים? 

רעיונות יום הולדת לבנות 8

יום הולדת מטריפה לבנות בלבד

מפעילה ליום הולדת – כיצד לבחור

איך לתכנן נכון יום הולדת לילדים

הפעלת יום הולדת פיראטים – בחירה מנצחת

יום הולדת בחורף – זה כדאי

הפעלות ימי הולדת לילדים בפתח תקווה

שירי הפעלות ימי הולדת לילדים
שירי הפעלות ימי הולדת לילדים
adidoshiri
שמי עדי שירי ואני מפעילה לימי הולדת לילדים , במקצועי אני גננת , מדריכת סלסה , ומדריכת זומבה בעלת תואר ראשון בחינוך . האתר שלי מציע הפעלות ימי הולדת לילדים בכל הסגנונות כמו : יום הולדת לגיל הרך , יום הולדת לאבירים ונסיכות , ימי הולדת לבנות , יום הולדת פיראטים יום הולדת ספורט יום הולדת זומבה ועוד . פתחתי את הבלוג הזה כדי לתת לכם שלל רעיונות ועצות בנוגע להפעלות יום הולדת . כדי להיווכח ניתן להזמין בטלפון: 052-6409087 או בקרו באתר שלי : http://www.adi-shiri.com