יום אחד תסתכלי אחורה ותחייכי

מגשימה פנטזיה למציאות מתוקה

"לכל אירוע יש הזדמנות אחת בלבד להכניס את האורחים לעולם שיצרת" לכן הדיוק הוא היתרון שלי 

בשני העשורים האחרונים אני סופרת של אירועים שמחים ומרגשים, את הידע והניסיון הרב שצברתי הבאתי לעסק המתוק שהקמתי – קטי נהון עיצוב בר מתוקים וקינוחים לאירועים. את השולחנות המתוקים שלי אני מקפידה לעצב עם סיפור שמגשים את הפנטזיה של החוגג בהתאמה אישית. אני מלווה את האירוע משלב פיצוח הקונספט, עיצוב הגרפיקה ועד להקמת שולחן קינוחים חדשני, מרהיב וטעים שישאיר את האורחים עם התחושה המתוקה ועם טעם של עוד. הנחת העבודה שלי היא שבכל שולחן מעוצב יש הזדמנות אחת בלבד להכניס את האורחים לעולם שיצרתי ולכן אין מקום לטעויות.

‏‏‏‏bigstock--123274037 - עותק - עותק

סיפור אחד מרגש במיוחד אשר חוויתי שליחות של ממש היה כאשר קיבלתי טלפון מלקוחה שביקשה שאעצב לה שולחן קינוחים לאירוע בת מצווה של הבת שלה "שולחן שלא יפסיקו לדבר עליו", יחיד ומיוחד שיזכרו את האירוע גם אחרי שיגמר… שאלתי אם היית צריכה לפנטז על שולחן מה היית רוצה שיהיה בו, מה הכי חשוב לך? ואז דקה ארוכה דממה על הקו ובכל חנוק היא סיפרה כי הבת שלה לא מקובלת חברתית בכיתה והיא חוששת שלא יגיעו ילדים לאירוע הבת מצווה שלה, מיד השבתי "מבטיחה לך אירוע מושלם! שמח וכיף עם שולחן קינוחים מדהים, כזה שלא יפסיקו לדבר עליו בדיוק כמו שחלמת"  ידעתי כי המקצוע שלי הוא שליחות, לשמח ולרגש… וקבלתי החלטה להיות מגשימת חלומות ההופכת  פנטזיות למציאות מתוקה.

לפני שבחרתי במקצוע, לא ידעתי עד כמה הוא תובעני וכמה חשיבה והשקעה נדרשת לכל עיצוב שולחן מתוק. לא מספיק להיות מעצבת מוכשרת ולתכנן תכניות מדויקות, צריך לדעת להעביר את הקונספט דרך שולחן הקינוחים, להתחדש ולהיות כל הזמן עם האצבע על הדופק. את זה גיליתי רק בעיצוב השולחן הראשון שלי. מעבר לזה, לא כולם יודעים שכדי להיות מעצבת בר קינוחים לאירועים צריך להבין בהתאמת צבעים בין המפות והכלים לצבעוניות הקינוחים עד ליצירת הרמוניה בשולחן. ללא היכרות עם כל אלה, לא אוכל לעשות את תפקידי נאמנה.

בר קינוחים

האתגר הכי גדול במקצוע שלי הוא השילוב בין צרכי הלקוח, חלומותיו והאילוצים, לבין מגמות עיצוב בעולם. לא פעם אני מוצאת אתגר גם בצורך לשלב בין הטעם של הלקוח לבין 'האני מאמין' היצירתי והמקצועי שלי. להיות מופקדת על חלומות של מישהו ולעמוד בציפיות שלו זו אחריות גדולה, וצריך לזכור שבסופו של יום הלקוח הוא זה שצריך ליהנות מהיצירה שלי.

 עם… ולמרות כל הטירוף של החיים להיות אמא לשני נסיכים קטנים, אשת קריירה, ניהול בית, משפחה, זוגיות וחברים אהובים, אני מאוד אוהבת את העבודה שלי.

הסיפוק שלי הוא האושר והשמחה כאשר אני  רואה את הילד/ה שעומדים מול הבר המעוצב שלי ומחייכים חיוך רחב ומתוק.

אין לי ספק כי יום אחד אסתכל אחורה ואחייך…

 אינסטגרם   www.instagram.com/katynahon