יום אחד בדצמבר/ ג'וזי סילבר

ביום אחד בדצמבר, יום חורפי מושלג, לורי נסעה באוטובוס, כשלפתע עיניה קלטו גבר העומד בחוץ בתחנה. אמנם היא תמיד חשבה שאהבה ממבט ראשון קיימת רק בסרטים, אבל לורי הבינה שהגבר הזה הוא הגבר אשר נועד לה. השניים נפגשו שוב בדצמבר כעבור שנה, אבל גם הפעם המפגש השאיר אחריו לב כואב…

יום אחד בדצמבר

מכירים את האנשים האלה שכולם נמשכים אליהם? שמקרינים סביבם הילה כזו שמושכת אליהם אנשים כמו פרפרים לאש? שרה היא כזאת. אבל אם נראה לכם שזה גורם לה להישמע בלתי נסבלת, אתם טועים.
לורי פגשה אותה לראשונה בשנה הראשונה שלה באוניברסיטה. ומאז שרה הפכה לחברתה הקרובה ביותר. קרובה ואהובה כמו האחות שהיתה לה…

ביום אחד בדצמבר, יום חורפי מושלג, לורי נסעה באוטובוס, כשלפתע עיניה קלטו גבר העומד בחוץ בתחנה. אמנם היא תמיד חשבה שאהבה ממבט ראשון קיימת רק בסרטים, אבל לורי הבינה שהגבר הזה הוא הגבר אשר נועד לה. עיניו ועיניה נפגשו. נראה שהוא מהסס אם לעלות לאוטובוס והיא היססה האם לרדת. לבסוף האוטובוס נסע, והיא הפריחה לכיוונו נשיקה.

היא סיפרה עליו לשרה, שכינתה אותו הבאס בוי. שרה הבינה, שלורי התאהבה בבאס בוי בצורה חסרת תקנה והשתיים חיפשו אותו בכל מקום אפשרי. הן חיפשו אחריו במשך שנה. אבל עקבותיו נעלמו…

גם שרה התאהבה כעבור שנה. וגם היא היתה בטוחה, שהיא פגשה בגבר שנועד להיות בעלה. היא סיפרה עליו רבות ללורי והבטיחה להפגיש בין השניים במסיבת חג המולד. לורי התרגשה כל כך לפגוש את אהוב ליבה של חברתה הטובה.
בחג המולד הזה, הגורל מפגיש שוב בין לורי לבין הבאס בוי. אבל, מה שהיא לא צפתה לו, שהוא יהיה ג'ק של שרה, הגבר ששרה התאהבה בו.

לורי חיפשה את הבאס בוי בברים ובבתי קפה. היא עשתה הכל חוץ מלוותר עליו, אף על פי ששרה נשבעה שהיא דיברה עליו כל כך הרבה שאפילו היא תדע לזהות אותו בעצמה.
אבל היא לא, מתברר. במקום זה היא הציגה אותו בפני לורי בתור אהבת חייה.

איך לכל הרוחות הסיבוך העצום הזה קרה? לא יכול להיות שהוא של שרה. הוא צריך להיות של לורי. הוא שלה כבר שנה שלמה.

לורי אוהבת את שרה. היא אחותה לכל דבר ועניין חוץ מהבחינה הביולוגית, אבל זה…
היא לא יודעת איך לנווט את זה בבטחה בלי להטביע את שלושתם שעומדים על הסיפון. ניצוצות של תקווה מאירים את חזה של לורי כשהיא מדמיינת איך היא רצה משם ופשוט פולטת את האמת, כי אולי אז שרה תבין שהסיבה לכך, שהיא כל כך נמשכת אליו, היא שבתת- המודע שלה היא זיהתה שהוא הבאס בוי. איזה חוסר הבנה! אבל.. מה אז? היא תפנה לה את הדרך בחן, והוא יהפוך להיות החבר החדש שלה? ככה פשוט? היא אפילו לא חושבת שהוא מזהה אותה מאותו היום!

וכך, החליטה לורי לשתוק. ג'ק עכשיו של שרה והיא לא מתכוונת להרוס את החברות ביניהן.
הימים עוברים והשנים חולפות. שנים של אהבות, פרדות והזדמנויות שחולפות בין השניים.
האם לורי וג'ק יצליחו לממש את האהבה, שנזרעה בליבם באותו יום בדצמבר?

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)