יוגטה הכינה לי הפתעה .

 

יומולדת עם יוגטה

יוגטההה

יוגטה

את יוגטה אני מכירה שנים אבל בשל היותי סוכרתית נזהרתי .

אבל כנראה שיש יעוד לכל דבר .

ערב חג סוכות נני שלי כרעה ללדת .

לא הספקנו מאומה חוץ מלנסוע היסטרית לסורוקה ולהיות איתה .

כשהכל נרגע מגיעים אורחים לא ?

מרוב לחץ שכחנו שיש לאוצר הנוסף שלנו שקדי  יום הולדת -שנה .

אורחים הגיעו לברך ואנא אני באה .

פתאום נזכרתי שיש בבית יוגטה .שקיות טעימות של סוכריות וסוכריות על מקל לילדים .

פתחתי השקיות וראו איזה יופי ואיזה טעם .

חברת ליימן שליסל בעלת המותג השכילה לפתח סוכריות מתאימות לילדים .

יש ג'לי בטעמי פירות ללא צבעי מאכל שקיות גדולות במשקל 800 גרם במחיר השווה של 17.90ש"ח

סוכריות ג'לי בטעמי פירות –  סוכריות הג'לי של יוגטה עשויות ללא צבעי מאכל  ומוצעות בטעמי פירות: לימון, תות, תפוז ודובדבן הן מגיעות באריזה משפחתית המכילה 800 גרם של סוכריות נהדרות. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר מומלץ של 17.90 ₪ לאריזת 800 גרם. הסוכריות כשרות למהדרין פרווה באישור בד"צ איגוד הרבנים בראשות הרב אשר יעקב וועסטהיים ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

סוכריות על מקל בטעם מסטיק ממולאות טופי תות בטעם מטורף שהילדים פה עפו עליהן .

לקקנים בטעם מסטיק ממולאים טופי תות – סוכריות על מקל המאופיינות בצבעוניות מתחלפת, הסוכרייה בטעם מסטיק וממולאות בטופי בטעם תות. מגיעות באריזה משפחתית המכילה 12 סוכריות ( 216גרם). ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר מומלץ של 8.90 ₪. הסוכריות כשרות פרווה באישור בד"צ איגוד רבנים בראשות הרב אשר יעקב וועסטהיים ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

סוכריות טופי ממולאות ורכות בטעמי פירות .

סוכריות טופי ממולאות – סוכריות טופי רכות וממולאות, במגוון טעמי פירות, בהם: תות שדה, תפוז ודובדבן חמוץ. מגיעות בשקית משפחתית המכילה 600 גרם סוכריות טעימות. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר מומלץ של 9.90 ₪.  הסוכריות הטופי כשרות פרווה בהשגחת בד"ץ חוג חתם סופר בני ברק ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

החברה מדווחת שמאז יצור סוכריות כאלו יש ביקוש רב היות והן רכות,ללא צבעי מאכל וטעימות מאוד .

אני יכולא לאמר שהן התחסלו וכל הילדים נהנו .

ההורים לא כעסו עלי והאמת? גם הגדולים חטפו וגירגרו.

יוגטה הינו מותג פרטי של ליימן שליסל, שתחתיו משווקת החברה סוכריות ודברי מתיקה.  לליימן שליסל מותג פרטי נוסף – צ'וקטה תחתיו היא משווקת מוצרי שוקולד מסוגים שונים.

לצ'וקטה יש אבקת שוקו לילדים שאני מעריצה ואספר לכם סוד.

אני משתמשת בה למילוא עוגות שמרים במקום ממרחים שמנים . התוצאה עילוי ובקרוב יפורסם מתכון נפרד .

ליימן שליסל הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומוצרי מזון. בחברה מועסקים  למעלה מ-500 עובדים, בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר ליימן שליסל –  www.l-s.co.il ניתן לקבל מידע אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.כדאי לכם כי ישנם מוצרים מעולים .

אגב את היומולדת של שקדי שלי חגגנו עם מוצרים נפלאים של יוגטה שאני ממליצה כולל עוגה מטריפה בקישוט סוכריות ג'לי רכות שילדים חטפו.

 

 

leazohar-הבית הזוהר של לאהל'ה
כי אני בולגריה כי אני יפואית ברמ"ח איברי כי אני אוהבת את האוכל שיצרו הסבתות כי ישבתי ולמדתי מהסבתות שלי אחת יפואית ואחת ירושלמית אוכל אותנטי . כי אני אוהבת לנסות הכל מכל להריח ,לטעום וליצור יש מאין וממצרכים רגילים לשנות סדרי עולם . לכן הבלוג שלי קיים כדי לשתף אתכם בחלומותי ובישומם.