"יוגה ערבה" ה-10 יוצא לדרך: 31 באוקטובר עד 2 בנובמבר 2019

כ-50 סדנאות שונות יתקיימו באירוע יוגה ערבה 2019, האירוע שמעצב ומביא את החידושים האחרונים לקהילת היוגה של ישראל. האירוע מתאים למגוון רחב של אנשים בכל גיל ובכל רמת תרגול ויתרחש לאורכה של הערבה. השנה כחלק מחגיגות העשור, יתווספו למבחר הסדנאות מספר מוגבל של סדנאות העמקה ארוכות יותר עם מורים מובילים , שיתמשכו חמישה ימים והן מיועדות למתרגלים וותיקים המבקשים לעבור הכשרה עמוקה.

1

מה באירוע?

  • סדנת יוגה לגב וצוואר – שחרור מתחים ותמיכה בשרירים שפחות מופעלים אצל היושבים יום שלם בעבודה.
  • סדנת יוגה לניקוי רעלים לאנשים שרוצים לרפא את הגוף ולנקותו מרעלים.
  • סדנת יוגה על המים בשילוב סאפ לאוהבי ים ויוגה.
  • יוגה וחץ וקשת– סדנה משותפת של תרגול יוגה ושימוש בחץ וקשת ע"פ מסורות מהמזרח.
  • סדנת יוגה אווירית, יוגה ערסלים
  • בודאקון יוגה – סגנון יוגה חדש ומהפכני שהשתלט על אירופה, המגיע מהמזרח הרחוק ומשלב גם אומנויות לחימה שונות.

Yoga Arava NIryoga

צולם ע"י ניר חיים שכרוף

מי במורים?

סיימון בורג אולביר – אוסטרליה המאסטר הבינלאומי האוסטרלי מגיע לראשונה לישראל ! מוביל את אחד מבתי הספר הנחשבים בעולם ליוגה בשילוב עבודה אנרגטית זהה לזו שלקוחה מאמניות הלחימה. מורה ליוגה סינרג'י, שיטה ייחודית שפותחה על ידו. מלמד מעל ל- 40 שנה, ובנוסף, סיימון גם בוגר תואר ראשון של פיזיותרפיה יישומית, תואר ראשון של ביולוגיה אנושית, מאסטר של חקר בביולוגיה מולקולרית ועוד.

ד"ר אינגה בוליאן – גרמניה  אינגה מלמדת יוגה מאז 2006 ב"ספיריט יוגה" בברלין. היא עובדת כחונכת בתוכניות להכשרת מורים. כרקדנית בלט לשעבר וד"ר לכלכלה, גילתה כי יוגה היא המיזוג המושלם של מה שחשוב עבורה בחיים. סגנון ה"ספיריט יוגה" מייצג גישת יוגה מודרנית, נגישה, רלוונטית, מעשית ומובנית בדיוק ליוגה.

אלכס דואוסון – ארה"ב כוכבת "נמסטה ביצ'ס" האמריקאי ומייסדת מרכז נשימה ללא גבולות. אלכס החלה ללמד יוגה בשנת 2002, וכיום מעבירה סדנאות יוגה בכל העולם. ההוראה שלה מונעת באמצעות מנטרה ומוזיקה (בשידור חי ומוקלט) כחלק מתרגול היוגה. באמצעות שימוש ברטט קול, היא מנחה את תלמידיה להתחבר לגוף ולצליל.

אולה ג'אס – צרפת, איביזה, הודו בעלת סגנון ייחודי ששאוב ממגוון רחב של סגנונות מהן לקחה השראה במהלך טיוליה בעולם. חוקרת תנועה, הוראת היוגה שלה משלבת ויניאסה, אקרו יוגה ועיסוי תאילנדי.

יוגי וישנו פאניגרהי –הודו יוגי וישנו חי את חיי היוגה למעלה מ- 30 שנה. עבור וישנו היוגה היא גוף, נפש ורוח, ובדרך זו הוא מלמד יוגה כבר שנים רבות בהודו ומחוץ לה. הוא מקדיש עצמו להנחיית תלמידים בבית הספר ליוגה אשר הקים ברישיקיש הודו. ולצדם עשרות מורי יוגה מטובי המורים בארץ.

אירוע השיא יתקיים ביום שישי בערב, 1.11 החל מהשעה 16:00, בפארק תמנע. באירוע האיחוד, כל המורים והמתרגלים, כאלף איש, יתכנסו באמצע המדבר לתרגול שקיעה משותף בהנחיית המורה האורח מאוסטרליה- סיימון בורג אוליבר מול הנוף הראשוני של עמודי שלמה וחווים את האיחוד העוצמתי של יוגה, נשימה משותפת והרבה מדבר. בשיא הערב תופיע להקת אנא עארף (anna rf) להקה ישראלית עם רוח טורקית שמופיעה יחד עם אמנים ירדנים.

שקיעה 2 צילום ערן דולב

צילום: ערן דולב

איפה?

מפה

האירוע מתאים למתרגלי יוגה בכל הרמות, ניתן לקבל יותר פרטים על כל סדנא ועל מתחמי האירוח השונים וכמובן להירשם באתר האירוע