יובל אברמוביץ' – זה נכתב אליך

תיכף מסבירה מה הקשר בין שיעורי בית, החלומות שלנו ויובל.

בחורה עם מחשב נייד

כמו כל שבוע, קיבלנו לשיעורי הבית כתיבת פוסט לבלוג והפעם הוא ״לצעוק את החלומות שלנו״, אבל מדויק וישיר לאדם שיכול לעזור לנו גם להגשים אותם.

אם להיות כנה, לרדת מידה בג׳ינס הייתה התשובה האינסנקטיבית שלי אבל דיי ברור שלא לכך התכוון המשורר, גם לא לשלום עולמי או לחוטיני שירגיש ממש, ממש נוח.

אם תפתחו בגוגל בנושא ״הגשמת חלום״, תגלו שזה הפך להיות תעשיה שלמה, העולם פשוט עובד בזה. אז איך יכול להיות ששאלה כל כך פשוטה, גרמה לי לשבור את הראש שעות. התשובה היא כנראה מפני שמתוך ערימת הרעיונות והרצונות שמתרוצצת בראש, צריך פתאום לזקק למשהו אחד, עם תוכנית פעולה ברורה ושם של אדם אליו פונים לעזרה.

pixabay
pixabay

 

חייבת להודות שגם הגנים הפולנים וגם הטריפוליטאים שלי לא מתלהבים מבקשת עזרה. אני מאד מאמינה בעוצמה הנשית וביכולות הבלתי נגמרות שלנו אבל בואו נהייה כנות לרגע, אם יכתב לנו על המצבה ״הייתה אשה שלא ביקשה טובות״ כמה באמת זה יועיל לנו כאן, על פני האדמה?

ואז קרן המדהימה שעובדת איתי על קידום העסק, זרקה בנונשלנטיות האופיינית. ״למה שלא תכתבי על הספר?״. הנשימה נעצרה לי וידעתי – על זה בדיוק אכתוב, על החלום הקטן שמאחסנת במחשבות כבר כמה שנים, וכאן נכנס לתמונה יובל אברמוביץ׳.

מעבר לעובדה שהבחור פשוט מוכשר על, סופר נחשב, שחקן, מנחה ועוד, הוא כנראה הכי מוכר בגלל הבלוג שפתח בשם ״הרשימה״ שסחף אחריו מאות אלפי אנשים. פרויקט שהתחיל ממשבר רפואי חמור בנעוריו שגרם לו לכתוב מחברת משאלות מפורטת והשאר הסטוריה. ולמה דווקה יובל ?!? מפני שהאיש יוצא הדופן הזה מעולם לא חשש לרתום את העולם כדי להגשים את רשימת המשאלות שלו והרבה מעבר לה ובדרך גם צבר רקורד מרשים בקידום כל פרויקט שלו, כולל הספרים שכתב.

Pixabay
Pixabay

 

אז ככה יובל, יש לי רעיון לספר שעוסק ביחסי גברים ונשים ואמור לתת תשובות להרבה מהשאלות והדילמות שעד היום אני שומעת קבוע בשיחות גברים ונשים. הספר מצריך שיתוף פעולה מבני שני המינים. שאלונים, אנשי מקצוע והרבה עשייה. אם המסר הזה יגיע אליך, אם מישהו כאן יעביר אותו, יותר מאשמח לעזרה, גם במחיר הלא פשוט של להתעלם מהפולניה הנבוכה שבי ולעשות בדיוק כמו שקראתי לבלוג שלי – ״לצאת מעצמי״.

הכותבת: אילת דבש וגנר. סוכנת נדל״ן ב- Homeinisrael

התמחות בתהליכים מורכבים מול רוכשים תושבי חוץ

לדף הפייסבוק שלי: Ayelet Dvash Wagner Real Estate

אילת דבש וגנר
סוכנת נדל"ן בהווה, סקיפרית בהתהוות ומאמנת עסקית ואישית בהוויה ובהכשרה. אמא לחייל ולמתבגר קלאסי. גיל 50 מאחורי, אז כבר למדתי דבר או שניים, הפסקתי להתווכח עם העולם והחלטתי שאפשר גם אחרת, אבל בשביל זה צריכה לצאת מעצמי.