יהלומים לארוחת בוקר

בחורה עם מחשב נייד

אור טוקטלי2

כשסלב מהליגה של בר רפאלי, אניה בוקשטיין וקרן מור עונדות את התכשיטים שלך, את בודאי יודעת שאת עושה משהו מאוד מוצלח. אבל מעצבת התכשיטים אור טוקטלי, מתייחסת לכך כמעט בשוויון נפש ובאותה טבעיות, שבה היא משלבת יהלומים ואבנים יקרות בתכשיטים שלה, המעוצבים בסגנון פשוט ולא מתיימר. אין בכך כדי לרמז שאין בתכשיטים אמירה. נהפוך הוא, פריטים רבים הם מהסוג שתופש את העין ומשדרג מידיית את הלוק, אבל העיצוב הנגיש והצבעוני מרגיש נוח ולא מגונדר מידי. דומיננטי, אך לא כזה המחייב אירוע מיוחד, שלכבודו מוציאים את היהלומים מהכספת. הרעיון הוא שהתכשיטים מתאימים לכל זמן ולכל הופעה, גם לארוחת בוקר אם תרצו (ותוכלו להרשות לעצמכם) בג'ינס, חולצת כותנה לבנה ועגילי יהלומים או בשמלה קיצית, עם צמיד חרוזי יהלומים עדין.

resized__42C0256

resized__42C0390

בהקשר של הצבעוניות, קו התכשיטים המכונה בשם האטרקטיבי: קו "הג'לאטו", הוא מהמקסימים ביותר. עיצובים גדולים בצבעי גלידה מפתים של תות, פיסטוק ומנטה, שבזכות גודלם מתאימים גם  לערב ולאירועים מיוחדים.

אור טוקטלי1

למי שמעדיפה עיצובים עדינים יותר מאלה, קו "זואי" מורכב משרשראות, טבעות וצמידים, הבנויים משורות של חרוזי יהלומים קטנטנים, מחוררים באמצעות לייזר. חרוזי היהלומים הם הקו הוותיק ביותר של טוקטלי, ולדבריה היא הייתה הראשונה, שהשתמשה ביהלומים לעיצוב מחרוזות וצמידי חרוזים פשוטים לכאורה, אך מחומרים יקרי ערך. קו תכשיטים נוסף ויוקרתי יותר, נקרא "סופיה וסקרלוטה" וכולל תכשיטים משובצים ביהלומים ובאבנים יקרות כמו אמרלד, ספיר ורובי, מהסוג המיועד לנשים בוגרת או למתנה מיוחדת.

לטוקטלי שהתחילה את דרכה המקצועית כסטייליסטית, יש ללא ספק חוש אסטטי ותעוזה, שמאפשרת לה להשתמש בחומרים היקרים והאיכותיים ביותר, באופן שמזכיר Fashion Jewelry  כלומר התכשיט כאקססורי זוהר, שיש לו חלק משמעותי בסטיילינג הכולל.

אור טוקטלי

IMG-20131225-WA0017

מחירים: שרשראות 18,000-2,400; טבעות 2,000-18,000; צמידים: 13,000-1,500 עגילים: 17,000-4,000

להשיג: אור טוקטלי– טלפון: 054-601-1106

עד סוף חודש מאי, טוקטלי מציגה את תכשיטיה בנווה צדק –רחוב כל ישראל חברים 6.

צילומי תכשיטים: מנחם רייס

מתוך הבלוג של אלישבע כספי

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.