יהודה לוי ושלומית מלכה: לא פלא שהם כל כך מאוהבים:)

לנתח מפת הלידה של: יהודה לוי ושלומית מלכה- מחמם את הלב. מבורכים משמיים. מעניין מה סוד ההצלחה ביניהם, ומה מסתתר מאחורי התאמה זוגית בשמות: יהודה ושלומית? חקירה מעמיקה הציפה כמה גילויים. וכן, לא פלא שהם כל כך מאוהבים

בחורה עם מחשב נייד

 

לנתח מפת הלידה נומרולוגית קבלית של הזוג המלכותי: יהודה לוי ושלומית מלכה- מחמם את הלב. הם מבורכים משמיים. מעניין מה סוד ההצלחה ביניהם, ומה מסתתר מאחורי התאמה זוגית בשמות: יהודה ושלומית? אחרי חקירה מעמיקה גיליתי כמה תובנות. אכן, לא פלא שהם כל כך מאוהבים. סקרנים לדעת? נצא לדרך…

התאמה זוגית יהודה לוי ושלומית מלכה עפ"י הקבלה- מהי אומרת?

• התאמה עפ"י נומרולוגיה תאריך לידה מצביעה על היותם פועלים כגוף אחר, ראש אחד ובשיתוף פעולה ללא אגו ומאבקי כוח. שניהם רוחניים, יצירתיים ויש ביניהם רגשות עדינים ועמוקים. לכל אחד מהם יש עולם מלא ועשיר משל עצמו והקשר אינו תלותי, יש עצמאות רבה והבנה הדדית.

• התאמת שמות עפ"י הקבלה מצביעה על קשר של ברכה, הצלחה ונחת לשניים. שילוב האותיות הראשונות (י+ש) אומר: יש! לפי הקבלה- זה אחד השילובים המבורכים הקיימים. שפע, פרנסה טובה ועושר הם מנת חלקם. חיבור שאר אותיות השם מצביע על קשר רגשי עמוק, ייתכן אפילו מחיים קודמים. הדגשת חברות עמוקה כמו אחים, וכזוג- משיכה מינית חזקה מאוד. הקשר ביניהם משרה הרגשת שלווה, רוגע ותחושת יציבות.

מפת לידה נומרולוגית קבלית של יהודה לוי – מהי מספרת לנו עליו?

השם יהודה מכיל את כל אותיות א.ה.ו.י. דבר המצביע על גמישות, דינמיות והסתגלות למצבים. הוא עקשן ואנוכי, אבל עם יכולת להתגמש ולשים את האגו בצד. יהודה אדם רגיש, חם ואוהב לחבק ולגעת. יש לו יכולת לנתח מצבים, הוא חכם ומעריץ מאד את בת הזוג שלו. ליהודה לוי יכולת נפלאה להתבונן פנימה, ללמוד ולקבל תובנות. הוא טיפוס משולב של אש ומים, אוהב צדק ומאד ישר. יש בו התלהבות וחיוניות, והוא יודע להעריך את עצמו. בנוסף לכל, יש לו לב רחב ונתינה עצומה לזולת.

מפת לידה נומרולוגית קבלית של שלומית מלכה – מהי מספרת לנו עליה?

השם שלומית מצביע על אישה מאוד רגישה ונשית. היא אינטואיטיבית מאוד, בעלת קליטה רגשית גבוהה ומשיכה לתחומי הנפש. לפי הקבלה, כוכב יופיטר משפיע עליה לטובה, ומעניק לה שפע והמון הצלחה בחיים. לשלומית חיישנים מעולים והיא חשה את הזולת ללא מילים. בזוגיות שלה עם יהודה מממשת היא פנטזיה לבן זוג חושני ורומנטי, נעים והרמוני. היא עושה הכל למען שלום בית בגמישות, אמפטיה ואכפתיות. שלומית בחורה מעשית, בעלת שליטה עצמית ועם יכולת מדהימה לשדרג זוגיות.

מה מבשר העתיד ל- יהודה לוי ושלומית מלכה?

יהודה לוי – החל מ- 6.2016 עד 6.2017 נמצא בשנה אישית 8 בהשפעת שנה 6. שנה טובה להתחזקות, הצלחה בעבודה והוצאת תכניות אל הפועל. שנה 6 שמה דגש על זוגיות ומיסוד קשר- עוזרת לו למימוש עצמי בתחום האהבה, דבר אשר ישפיע לטובה להצלחה בקריירה. בנוסף, האות המשפיעה על חייו בין הגילאים 37-42 ( היום בגיל 37+) היא האות ה'. אות מבורכת ופותחת, העוזרת לו להצלחה. המיוחד בה, שהיא אות אחרונה בשם שזה אומר- דברים משמעותיים קורים בחיים של יהודה לוי.

• שלומית מלכה – החל מ- 12.2016 ועד 1.2017 נמצאת בשנה אישית 9 בהשפעת שנה 3. שנה טובה לסיים תהליכים שמעיקים, להיפטר מכל מה שללא משרת ולשנות דפוסי התנהגות. זו גם שנה של זריעת זרעים להתחלה חדשה החל מ-1.2017 והכל בהשפעת שנה טובה של הצלחה, גילוי לב והישגים טובים בחיים. בנוסף, האות המשפיעה עליה היא האות ש' המעצימה תחושה של התלהבות, אומץ לב ומעוף לעשייה. זו אות ראשונה פותחת ושוב כמו אצל יהודה- משהו משמעותי קורה גם בחייה של שלומית.

כדי לשמר את הזוגיות מה על יהודה לוי ושלומית מלכה לעשות?

  1.  יהודה – לשלומית יכולת מופלאה לשדרג זוגיות. חשוב שיהיה קשוב לה וישים את האגו בצד.
  2.  שלומית – לעיתים היא מתלבטת. חשוב שתדע להיות החלטית, אסרטיבית ונחושה, ולסמוך על האינטואיציות שלה.
  3.  יהודה – לעיתים הוא ביקורתי ואימפולסיבי. חשוב לשחרר ביקורת, להיות מרוכז בעצמו ופחות להתעסק מה בת הזוג עושה, כמה ולמה.
  4.  שלומית – להשתחרר מלהגיד לאחרים מה שהם אוהבים מלשמוע, לאהוב את עצמה ולהיות נאמנה לאמת שלה.
  5.  יהודה ושלומית – בעת מריבה עלולים לגלות עקשנות. חשוב ללמוד לוותר ולפעול כגוף אחד, מתוך אמפטיה והכלה אחד את השני.

 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 

 

מקורות: נפתלי פרום

1.  ספר השמות המלא לפי הקבלה

2.  זיווג מן השמיים