יאן קליימן – משכנתאות

בחורה עם מחשב נייד

תחום המשכנתאות מסובך ומורכב עבורכם ? לא בטוחים בצעדים שלכם בתחום ? חושבים שרק איש מקצוע מיומן ומנוסה יכול לעשות דברים יפים בתחום ? יאן קליימן מומחה בתחום המשכנתאות ובעברו כבר עזר להרבה מאוד אנשים ובעלי עסקים שהיו זקוקים לייעוץ פיננסי וייעוץ ארגוני הקשור בתחום המשכנתאות .לכל חברה ולכל עסק יש נכס אחד,שהוא הנכס החשוב ביותר לבעלים – העובדים .יאן קליימן עבד במהלך השנים גם בהנעת עובדים לעבודה רווחית ומדויקת יותר,תדרך עובדים כיצד להגיע לתוצאות טובות יותר והפך חברות ועסקים טובים למצוינים ,גם בתחום המשכנתאות המורכב .איש עבודה מבריק שיודע להפיק מהעובדים יותר הוא איש מקצוע שמשקיע את כולו וכמובן צבר ניסיון בהתאם – קליימן מתאים בדיוק להגדרה הזו.

בשורה התחתונה ,גם בעולם העסקי וגם העולם הפיננסי מה שקובע זה התוצאות בשטח.הצלחה נמדדת בפרמטרים מאוד מסוימים ואחרי כל הדיבורים והמילים היפות אין יפות מתוצאה בשטח .שמוכיחות את היכולות האמיתיות של אנשי המקצוע .יאן קליימן הוכיח במהלך העבודה ,גם עם חברות ועסקים וגם מול הבנקים ,שיש לו את זה ובגדול ונחל הצלחה כבירה עם כל מי שעבד ביחד איתו .קליימן יאן ידע לעזור לעסקים וחברות שלא היו בשיא פריחתם והפיק מהם את המקסימום בעזרת בניית תכנית נכונה וארוכת טווח ובעזרת הרבה מאוד יכולת וכישרון .אחד הצעדים החשובים ביותר בעסקים הוא לנהל את התקציב השנתי בצורה מדויקת ,כאשר כל טעות יכולה להיות הרת גורל עבור החברה או העסק .קליימן יאן הוא יועץ חיצוני ולכן יכול לזהות דפוסי התנהגות לא נכונים בחברה מבחינת התנהלות כלכלית ויכול לייעץ ולעזור לתקן זאת .יאן קליימן ניהל בעברו גם תקציבים שנתיים שקולים ומדוייקים שהביאו לעסק ולחברה הצלחה גדולה .לא כל אחד יודע לנהל את התקציב שלו בצורה נכונה ,וגם בתחום המשכנתאות וגם בתחומים אחרים ניתן לראות טעויות שאנשים עושים – התפקיד של יאן קליימן הוא לזהות את הטעויות ולתקן אותן ואת זה הוא עושה על הצד הטוב ביותר .

האם כדאי לפנות אל יאן קליימן לטובת ייעוץ לפני לקיחת משכנתא ? האם ישנם המלצות על יכולותיו המקצועיות ? האם אתם יודעים על ניסיונו וכישוריו בתחום המשכנתאות ? ובכן ,מלבד היותו איש מקצוע מעולה ואדם בעל יכולות ניהוליות גבוהות , קליימן יאן ידוע גם כאשף בכל הקשור לתחום המשכנתאות בישראל .אחד התחומים המורכבים והמסובכים ביותר הם חלק מרשימת הדברים שיאן קליימן יכול להתגאות בהם .אם אתם מתעניינים ברכישת דירה או שזה עתה רכשתם את הדירה המיוחלת ,אתם בקרוב תאלצו להתעסק באחד התחומים הסבוכים והמתישים שקיימים בישראל .לקיחת משכנתא זו משימה לא פשוטה ,מומלץ מאוד להיוועץ ולהיעזר באנשי המקצוע הנכונים כדי לקבל החלטות מושכלות ונכונות .קליימן יאן הוא אחד האנשים הטובים ביותר בישראל גם בתחום המשכנתאות ובשילוב יתר התחומים ,אפשר לומר ללא היסוס כי זה איש המקצוע שאתם רוצים לצידכם ברגע האמת .

יאן קליימן יכול להתגאות בקורות חייו בעבודה לא מועטה מול הבנקים הגדולים בישראל כאשר עבודתו כללה ייעוץ וליווי לקוחות עסקיים מול הבנקים ,איתור לקוחות פוטנציאליים ,ניהול תהליכי מכירה וסגירת עסקאות מול הבנקים .העבודה מול הבנקים יכולה להיות מייגעת ,מתישה ומתסכלת בלא מעט מקרים .קליימן יאן הוכיח כי בזכות כישורים גבוהים ועבודה יסודית אפשר לצלוח גם את המשימה הזו .בנוסף להבנתו הגבוה בתחום המשכנתאות ,יאן קליימן מחזיק בעוד כישורים רבים נוספים ויכולות חשובות בכל הקשור לתחום המקצועי .באמתחתו ניסיון גדול בניהול ,שיווק ומכירות כאשר בעברו ניהל צוותי עבודה,גיבש אסטרטגיות ותכניות עבודה עבור עסקים גדולים ,פיתח חברות מבחינה עסקית והביא אותן להצלחה ,הדריך עובדים כיצד לעבוד נכון ועוד .תחום המשכנתאות בישראל הוא תחום לא פשוט ,לא פעם דרוש איש מקצוע חיצוני שרואה את התמונה הרחבה ויכול לייעץ ולסייע כדי להגיע למקומות הרצויים .יאן קליימן הוכיח בעבר וסביר להניח שיוכיח גם בעתיד כי בעבודה מאומצת וראייה מערכתית אפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר וכל חברה ועסק בישראל יוכלו להפיק בעזרתו את המירב .

מיהו יאן קליימן ? האם אתם באמת יודעים על עברו המקצועי של האיש ? האם העלתם בדעתכם שגם תחום המשכנתאות הוא אחד מתחומי ההתמחות של קליימן יאן ? לא הרבה יודעים אבל יאן קליימן מומחה גם בתחום המשכנתאות וזה בנוסף ליכולותיו הניהוליות ,השיווקיות ,המכירתיות והתפעוליות .יש אנשים שהעבודה היא חלק בלתי נפרד מחייהם ועשייה ופיתוח הם בנפשם תמיד .קליימן יאן הוא בוודאי אחד האנשים האלו .לקחת משכנתא צריך לדעת מתי , כמה ולמה ואם העבודה שלכם מול הבנקים היא עבודה קשה ומייגעת כנראה שאתם לא היחידים .יאן קליימן עבד בעברו באופן שוטף מול הבנקים הגדולים בישראל והוא יכול לסמן וי גדול על המשימות מול הבנקים .בזמן שיש כאלו שקורסים בעבודה מול הבנקים .קליימן יאן נחל הצלחה גדולה והוביל את לקוחותיו להצלחות גדולות ,לפעמים אפילו בניגוד לציפיות המוקדמות .

לפעמים דווקא איש מקצוע שמגיע מבחוץ ומצליח לראות את הנתונים ולבחון אותם בצורה שקולה וללא הסחות דעת הוא בדיוק האיש שיכול להוביל את החברה או העסק לשגשוג ופריחה .במהלך חייו המקצועיים יכול קליימן יאן להתגאות בעבודה השוטפת הכוללת גם ייעוץ וליווי פיננסי שעזרו לחברות ועסקים להתנהל נכון ולהימנע מסיטואציות כלכליות בעייתיות .יאן קליימן הוא איש מקצוע ותיק ומנוסה ובכל מקום שעבד הצליח לשפר את המצב ולהגיע לגדולות .לא פעם מה שחשוב זה סוף התהליך ולא מה שיקרה מחר או מחרתיים .יאן קליימן הוכיח בעבודתו המקצועית כי יש ביכולתו לראות מעבר לאופק ולראות מה יקרה בעוד שנה או שנתיים ולא רק מה יקרה בזמן הקרוב .ראיה ניהולית וחשיבה מערכתית הן חלק חשוב מאוד בעבודתו של קליימן יאן ולא פעם שתי התכונות האלו מבדילות אותו משאר אנשי המקצוע האחרים .

אין תחליף לעבודה קשה ואין תחליף לניסיון .בעיקר כאשר מדובר בתחום המשכנתאות ,תחום מורכב מאוד .יאן קליימן מנוסה מאוד בתחום ובעברו הוא יכול להתגאות בעבודה יסודית ומאומצת שהביאה הצלחות גדולות ומערכים אסטרטגיים מוצלחים ביותר .

yankleiman.co.il