יאיר נתניהו: תתבגר ילד, לא מתאים לך!

יאיר נתניהו, קח את עצמך בידיים, שחרר תלותיות ותפסיק לרצות את החברים שלך. תתבגר! הגיע הזמן להתנהג בהתאם למעמד שלך. אתה בן 26 – אדם בוגר עם אחריות כבדה על הכתפיים.

בחורה עם מחשב נייד

 

אני לא קונה את הסיפורים של יאיר נתניהו, שהדברים שאמר היו "תחת השפעת אלכוהול". נכון, הוא מודה שאמר "דברי הבל על נשים שמוטב שלא היו נאמרים", אולם הנזק כבר נעשה ועל זה אין עוררין! מי הוא באמת יאיר נתניהו, מה אומרת מפת לידה נומרולוגית קבלית ולמה קראתי לילד להתגבר קצת? כל התשובות כאן…

 השם יאיר נתניהו- מהי הפרשנות השם לפי הקבלה וסוד האותיות?

השם יאיר, מצביע על אדם מעשי, ובקורתי. וכן- השם מחייב: להאיר פנים! רואים כאן דואליות באישיותו: מצד אחד כפי שהעידה עליו לי לוי האקסית שלו: "יאיר נחמד, עדין ומכבד" ומצד שני הוא דברן גדול, סגור רגשית ואינו מודע לרגשות שלו. בשמו מופיעות 3 אותיות א.ה.ו.י. המעידות עליו כאדם גמיש, חברותי וסקרן. השיעורים שלו הם, לפתח את הצד הרוחני שבו ולהשכין שלום בין אנשים.

 האם מצליח יאיר נתניהו להשכין שלום, ולעמוד על עקרונות החינוך שקיבל מהבית?

לא ממש! ולמה? כי הכוכב השולט בחיים שלו הוא וונוס – כוכב העדינות, היופי והשאיפה להרמוניה. השיעור שלו כאן הוא, לבנות לעצמו עמוד שדרה, לדעת לעמוד על שלו, ולא לרצות את החברים שלו. וכן, החברים שלו גילו את הלב הרחב והנתינה העצומה שיש לו – והם מנצלים אותו!

 איך גלגול קודם\זיכרון נשמתי קשור ל "ילד" יאיר נתניהו?

קשור מאד, מכיוון שהזיכרון הנשמתי שלו מצביע על היותו תינוק נצחי, כאשר הבעיה המרכזית שלו היא ללמוד להתבגר. קיימת בו תלותיות רגשית, ועלול הוא לשלוט באחרים דרך התגובות הרגשיות שלו. עליו להשתחרר מהנטייה להישען על אנשים חזקים, ולהגיד להם מה שאוהבים לשמוע. עליו לשחרר הרגלים ילדותיים המעכבים צמיחה. חשוב מאד שיהיה ממוקד מטרה, החלטי וייקח אחריות על החיים שלו ממקום בוגר.

 פסגה ואתגר עפ"י מפת לידה נומרולוגית- מהם מצביעים על יאיר נתניהו?

יאיר נולד בתאריך 26.7.1991. בין הגילאים 19-28 (היום 1.2018 בגיל 26.5) נמצא הוא בפסגה 6, אתגר 1. מה זה אומר? פסגה 6 מצביעה על הצלחה "בעסק משפחתי" של אבא שלו. פסגה משפחתית משולבת מערכת ציבורית, ורצון לשרת את הציבור. אולם כדי להצליח, עליו להיות אסרטיבי, ליזום וליצור – ולא לחכות שדברים יקרו מאליהם. חיזוק הביטחון העצמי שלו ישחרר אותו מילדותיות, ויזניק אותו קדימה למימוש עצמי.

 לסיכום בנימה אישית ליאיר נתניהו: אתה בן אדם עם נתינה עצומה – נתב אותה למען הקהילה. העולם. כדי להצליח בחיים – קח את עצמך בידיים, תפסיק לרצות את החברים שלך ותתחיל להתנהג כמו גבר. אתה בן 26. אדם בוגר עם אחריות כבדה על הכתפיים. לא סתם קרה מה שקרה. בין 7.17- 7.18 אתה בתקופה של רצון לקבל הכרה, אבל בדרך התפספס לך משהו, ואז אתה שואל את עצמך: למה זה קורה לי? נכון, אתה עדיין בתקופה של חשבון נפש- אולם החל מ 7.2018 למשך שנה, אתה מתפטר מכל מה שמעיק עליך, כולל אנשים והתנהגויות לא רצויות שחוסמות התפתחות אישית. נצל חלון הזדמנויות זה להשתנות ולקבל תובנות, ולקראת 7.2019 תצא לדרך חדשה!

 

בהצלחה מכל הלב

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 

מקורות- נפתלי פרום: ספר השמות המלא לפי הקבלה