יאיר לפיד, ביבי נתניהו, אתם בשלטון, אז מי אשם בירידה?

בחורה עם מחשב נייד

פעם זה לא היה תלוי בכם, היו מיליון סיבות לכך שהגרו מאות אלפי ישראלים, לחו"ל, אבל איש לא העלה על דעתו, שזה יתרחב ויעבור למספרים מפחידים.   גם איש לא האמין שישראל היפה תהייה לישראל של עולם תחתון, של מלווים בשוק אפור, של כאלו שיש להם הכל, אבל שיהיו כה רבים שלמרות שהם עובדים, פשוט לא יגמרו את החודש. גם איש לא האמין שמדינה שהיתה בה תחושה שהיא של כולנו, תהייה כפי שהיא ניראית כיום.   אבל כן יאיר לפיד, איש לא האמין, שנער יפה ככל שיהיה, יעתיק, את דרכו של נער יפה לא פחות, אבל ששניהם ישכחו שבעוד שהם חיים ומהווים דוגמא לחיים הטובים, הם הגורם שכל כך הרבה רבים פשוט, אם אין הם נבחרים, מקושרים, מקורבים, עשירים ומושחתים, פשוט לא יוכלו לחיות. אלא להיות עבדים, לקבוצה הנהדרת הזו של הנבחרים, מקושרים, מקורבים, עשירים ומושחתים, אשר דואגים, שגם אם האיש הקטן ירצה לחיות…. הוא יאלץ לקבל "סיוע", משוק שחור!!!! כלומר אם הוא בבעיה, שיאלץ לקבל הלוואות בחיוב של 50 ו80 אחוז לשנה, בעוד הבנקים בגיבוי המדינה, ימשיכו לבצע תספורות, למעטים, אשר כל שהם עושים, זה לספסר את העתיד של כולם, אבל להם מותר הכל, גם לא לשלם חובות.

אז יאיר לפיד, ביבי נתניהו, אתם בשלטון, אז מי אשם בירידה?

או שמהבית שלכם בשכונת היוקרה, שרק מיליארדרים שכמוכם יכולים להרשות לעצמם לחיות, אתם פשוט לא רואים, את המציאות. אבל כן, מזל שיש ערבים ומוסלמים, אירנים ועוד שונאי ישראל, אבל גם זה, יש חשש שלא יספיק ללכד השורות, בתוך עם שהצלחתם לעשות, שיהיה עם ככל העמים, קרי, לאיש לא אכפת מהאחר.

מחירי הדיור, מחיר יוקר המחיה, מחירי התחבורה, מחירי גידול הילדים, מחיר החיים בישראל, יחד עם שליטה נוראית של העולם התחתון, תוך הגברת השנאה והשד העדתי, לבטח לא מצדיקים הגירה לשם הגירה, אבל מצדיקים הרצון לחיות ולא לחיות ובעצם למות, גם אל תביאו המספרים הענקיים של בעלי היכולת לצרוך לנסוע לטייל בחו"ל, לקנות מוצרי יוקרה, לאכול במסעדות יוקרה, לקנות בתי יוקרה, לצרוך שרותי חנוך ורפואה של עשירים, לבלבל אתכם.

נכון שכך זה גם בארה"ב, קנדה, אירופה ובכל העולם, אבל תמיד חשבנו שישראל זה לא כמו כולם….

אבל כן, מה שמפריע לכולם זה הועדים הגדולים, אשר מנסים לשמר כוחם, כמו עובדי הנמלים וחברת חשמל, אבל עם יד על הלב, האם הפרטה איננה יותר גרועה לכולם? האם הפרטה לא עושה שאחד נבחר, מקושר, מקורב, עשיר ומושחת, יקח כל הרווחים לכיסו? ואם התשובה היא כן, אז מה כואב לכם אם ועד עובדים דואג לשדוד…. לפחות הוא דואג לא לאיש אחד….

אז כן יאיר לפיד, ביבי נתניהו, אתם בשלטון, אז מי אשם בירידה?

אבל עוד לא מאוחר, אפשר לעשות שישראל תהיה גן עדן, עבור כולם, אבל זה יקרה רק אם ישראל תהייה ישראל ולא מדינה כמו כל המערב הצבוע, שמייצר חברה נוראית ואטומה, אשר תמיד תמצא סיבה להצדיק את הטרור, הנלחם, ב….. ישראל, ישראלים ויהודים…. אבל ניראה שאפילו זה לא משהו שהוא מובן לכולם….

יאיר לפיד, ביבי נתניהו, אתם בשלטון, עוד לא מאוחר לעשות שישראל תהייה גן עדן, עבור כולם.

לגבי הירידה? אם תהיו דוגמא, יש להניח שהיא תפחת, או אפילו לא תהייה בכלל….

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000882097#fromelement=hp_daily_news