טרנדים בעולם חללי העבודה המשותפים לשנת 2019

חללי עבודה משותפים - work-place

טרנדים בעולם חללי העבודה המשותפים לשנת 2019

חללי עבודה משותפים נועדו להגביר את תפוקת העובדים ולשפר את האווירה במשרד. בנוסף, ניתן לראות שינויים באופן שבו חללי העבודה המעוצבים ולקראת 2019 יש כמה טרנדים בולטים במיוחד.

חללי עבודה משותפים - work-place

מה מיוחד בתוך חללי עבודה משותפים?

כל הטרנדים בעולם של חללי עבודה משותפים מתמקדים באופן שבו ניתן להפוך אותם לנעימים יותר. הנחת המוצא היא שבניגוד למשרדים רגילים, מה שמיוחד בחללי עבודה הוא כמובן שיתוף הפעולה בין העובדים. לכן השאיפה היא למצוא עיצוב שיהיה גם דקורטיבי וגם פונקציונלי וכך ליהנות מכל העולמות

משרדים להשכרה ברחובות - work-place

מהם חללי עבודה נישתיים?

אחד הטרנדים האחרונים קובע למשל שניתן לשלב חללי עבודה נישתיים גם בתוך מקומות גדולים, כאשר המטרה של נישות היא לספק לעובדים תחושה של אינטימיות ופרטיות. כמו כן, חללי עבודה נישתיים בנויים באופן שמנצל היטב את המקום הפנוי וכך חוסך בהוצאות עבור בעלי משרדים.

חללי עבודה נישתיים - work-place

סוגי טרנדים עיצוביים

עוד טרנדים עיצוביים ששווה לשים לב אליהם מבליטים משחקי אור וצל ושימוש בגוונים בהירים. אם בעבר התאורה במשרד הייתה על בסיס פלורסנט, הרי שכיום משלבים בתוכה ספוטים ונורות לד לחיסכון באנרגיה.

סוגי טרנדים עיצוביים - work-place

מהו קו השטח?

קו השטח מתאפיין בניסיון לשמור על קו אחיד בעיצוב של כל חללי העבודה, על אף שחלקם שייכים לתחומים שונים ולמחלקות שונות. קו השטח נשמר בעיצוב אחיד שמאפיין סגנון מודרני ועכשווי.

קו השטח נשמר בעיצוב אחיד שמאפיין סגנון מודרני ועכשווי - work-place

מה הקשר בין חללי עבודה לבין שיווק דיגיטלי?

כיום נהוג לשלב ובמיוחד במשרדי חלל עבודה משותף ברחובות מן הסוג הזה בכל התחומים ובעיקר בענפי הייטק, תקשורת ומדיה. בתוך כך, גם בתחום של שיווק דיגיטלי מנצלים חללי עבודה משותפים כדי להגביר מוטיבציה ותפוקת עובדים.

חללי עבודה משותפים כדי להגביר מוטיבציה ותפוקת עובדים - work-place

חללי עבודה עבור שירותים רחבים יותר

חללי עבודה שמעוצבים לפי הטרנדים האחרונים משאירים פתח לאספקת שירותים רחבים יותר. זה תורם בטווח הקצר והארוך וחוסך בהוצאות.

מפת_הגעה_-המנוף_2_רחובות_-_משרדים_להשכרה_-_work-place

עתיד צמחיה מזהיר

כאמור, הטרנדים העיצוביים קובעים שאפשר לנצל את התאורה הטבעית ואת אור השמש כדי ליצור אשליה של חללי עבודה משותפים גדולים ומרווחים. במקביל, נשמר עתיד צמחיה מזהיר שמתכתב עם ניסיון לשמור על איכות הסביבה.

המאמר באדיבות – israelwork-placeחדרי ישיבות להשכרה לפי שעה