טעויות שעסקים עושים בדפי נחיתה

Photo by NeONBRAND on Unsplash
אל תעשי את הטעות הזאת! בין אם את כבר עובדת עם רשימות דיוור ודפי נחיתה ובין אם בדיוק חשבת להתחיל… יש כמה טעויות שעסקים עושים עם דפי נחיתה ואז מתבאסים וחושבים "זה לא עובד". נכון שיותר שווה לדעת עליהן מראש ולהימנע?
אז הנה טעויות שתוכלי גם את לדלג עליהן ולבנות דף נחיתה שבאמת גורם לאנשים להירשם!
1. רק על עצמי לדבר ידעתי הדפים האלה שמספרים ומפארים את בעל העסק ואת המוצר בלבד- זו בעייה. את והמוצר שלך זה אחלה. באמת! אבל… הלקוח- זוכרת אותו? מכירה אותו לעומק, באמת? יודעת מה עובר עליו, איזה התלבטויות יש לו ובאיזה שלב הוא פוגש את דף הנחיתה שלך? מה כן? את הלקוח מעניין איך את יכולה לעזור לו, רק אחר כך כל השאר.
2. הנדל"ן הכי יקר בדף! מנחשת מה הוא? ובכן, למקרה שזה לא ברור, זה החלק הראשון שרואים כשנכנסים לדף. בבקשה אל תבזבזי אותו על תמונה גנרית או לוגו, זה באמת לא העיקר. מה כן? כותרת שמסבירה לאן הגעתי, פסקת מחץ (שדורשת פיצוח והמון מחשבה) שנוגעת בול במצב בו נמצא הצד השני. וידאו אותנטי שלך. רק לא באנר שיווקי מעייף שלא ברור ממנו מה קורה בהמשך.
3. פוסט בפייסבוק לכתוב פוסט, מאמר או ניוזלטר זה מאוד שונה מאשר לכתוב דף נחיתה. אם בפוסט אפשר קצת יותר להעמיק ולדבר, לפתח רעיון, להתפלסף אפילו.. בדף נחיתה אין לנו את הפריווילגיה הזו. הוא צריך להיות חד, ברור, וקמצן. כלומר, קמצן במילים. אם אפשר להוריד עוד כמה מילים? עדיף. למה זה קשה? כי לתמצת רעיון לקצת מילים- זה קשה! תתחילי להתאמן מעכשיו… 😉 שאלה שעוזרת לי לתמצת- מה הכי חשוב לי שיקחו מכאן? מה בעצם השורה התחתונה שאני רוצה להגיד? אפשר לשאול את זה בכללי על דף נחיתה או על פסקה אחת וזה מאוד ממקד. (זה עובד גם על פוסטים, אבל אנחנו בפוקוס פה על דפי נחיתה)
4. טופס לפני פרטים אלה ששמים טופס הרשמה לפני שבכלל כתוב משהו קונקרטי, משהו שאני יכולה רגע להבין לאן הגעתי…זה לא קצת מצחיק? איך ארשם אם עוד לא הבנתי איפה אני? טופס הרשמה- אחרי שכבר ברור הרעיון המרכזי והתועלות. ורצוי כמה פעמים בעמוד אם מדובר במוצר מורכב כמו קורס.
5. טופס מתיש תראו, אנשים לא עובדים אצלכם עדיין. תעשו להם חיים קלים, זה יעזור להם להרשם למוצרים, מתנות או לשירותים שלכם. טופס קצר ופשוט= יותר הרשמות. טופס חפרן עם 200 שדות למלא= "מעייף פה, חתכתי." ועוד טיפ סודי על טפסי הרשמה- שימו את התווית בתוך תיבת המילוי ולא ליד. חקרתי עמוקות את התחום וזה הכי עובד.
6. וידאו או תמונה? אני אגיד פה משהו בתקווה שלא אתחרט עליו… אבל, חד משמעית וידאו ממיר יותר! שימו וידאו קצר. קצר! עד דקה, בראש העמוד שמזמין להרשם ותגדילו את אחוזי ההמרה בעמוד. למה שאני אתחרט? כי בנית איזה 388672 דפי נחיתה בחיי ובאף אחד מהם לא עשיתי את זה