טל ואחווה – חתונה ממבט ראשון: לא פלא שיש ביניהם אהבה:)

יופי של חיבור בין טל ואחווה מ- חתונה ממבט ראשון. רוצים לגלות מה מסתתר מאחורי שילוב האותיות ביניהם עפ"י הקבלה? כנסו כאן…

בחורה עם מחשב נייד

 

רק להביט על ההתאמה הזוגית עפ"י הקבלה, אצל טל ואחווה – חתונה ממבט ראשון, מיד רואים את השילוב היפה באותיות השמות שלהם. בואו נתייחס לפרשנות הכללית, ונלביש אותה על בני הזוג שלנו. על מה אני מדברת?

שילוב האות הראשונה של בני הזוג א+ט מצביעה על יצירת מציאות יומיומית.

כאן רואים אנו קשר חם, חברי ועם הרבה הערכה הדדית. שניהם עצמאיים ובעלי דעה עניינית לחיים. אוהבים ומכבדים את החופש האישי והפרטיות אחד לשנייה. יש לשניהם ביטחון עצמי ובקשר יש התלהבות, חיוניות וחדוות חיים. קיים פוטנציאל להצלחה ובתנאי שלא יהיו עקשניים אחד לשני. זה קשר שמתפתח בהדרגה לכיוונים חיוביים.

 • שילוב האות השנייה ל+ח מלמדת כיצד מביעים השניים מיניות ורגשות.

כאן רואים משיכה מינית גבוהה. תחושה של צמיחה וגדילה בקשר. יש פה רומנטיקה והימנעות מחיכוכים מיותרים. הצרכים הרגשיים שלהם שונים מעט, וכל אחד מהם מביע אותם בצורה שונה. ליצירת הרמוניה זוגית, חשוב לקבל אחד את השני כמות שהוא בלי לנסות לשנות.

 • שילוב האות השלישית ל+ו מבהירה איך בני הזוג מנווטים את הכעסים שלהם.

בזמן כעס, אחד מהם מגיב ברגשנות יתר, ואילו השני עלול לכעוס ללא סיבה מוצדקת.

לסיכום: כאשר קיימת התאמה זוגית טובה באותיות הראשונות, ובאות השלישית רואים שיעור לאחד מהם – סביר להניח, שהקושי לא יהווה מכשול ליצירת זוגיות טובה. וכן, בדרך כלל ניווט הכעסים מהווה אתגר. אולם, כאשר יש אהבה בין השניים, מוצאים הם את הדרך לבטא את הכעסים ממקום של הכלה, אהבה ועיניים מיטיבות.

 אכן, זה המצב אצל טל ואחווה |חתונה ממבט ראשון. ניצוץ האהבה נדלק בפגישה הראשונה מתחת לחופה, המשיך בירח דבש והלך ומתעצם מיום ליום. אמרנו עפ"י האותיות, שזה קשר שמתפתח בהדרגה לכיוונים חיוביים? זה בדיוק מה שקורה…

 

בהצלחה רבה לבני הזוג טל ואחווה,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ומערכות יחסים

 

מקורות: נפתלי פרום\ זיווג מן השמיים

ספר צירופי האותיות והשמות לפי הקבלה