שמעון ברבי מגיש 5 המלצות על זמרי אינדי

בחורה עם מחשב נייד

שמעון ברבי  Shimon Barbi  מגיש 5 המלצות על זמרי אינדי

  Shimon Barbi –  שווה מאוד לשים לב אליהם

לצד מוזיקת המיינסטרים המושמעת לעתים תכופות ברדיו וזוכה לחיבוק חם מצד הקהל, פורחת בארץ תעשיית מוזיקת אינדי: שורה של יוצרים מפוצצים בכישרון, שלמעשה מצליחים לא פחות מאלה שנמצאים בראש מצעדי הפזמונים. הנה חמש דמויות מרכזיות ששווה להכיר. ממליצה טל הלל.

  1. לירון עמרם

בנו של הזמר המיתולוגי אהרון עמרם, המופיע מזה כמה שנים והפציע השנה עם "חלום ישן" ו"תמיד אותו סיפור", שני סינגלים מבריקים, המשלבים בין המוזיקה התימנית לאלקטרוני, בין המזרחי למערבי. ימים יגידו אם אפשר להכריז עליו כעל המרענן הרשמי שיסגור לנו את 2017 ויפתח את 2018.

  1. שני פלג

רוקיסטית אמיתית, שאלבומה השני "ניתוקים" יצא לפני מספר חודשים והפך מיד לאחד האלבומים הטובים שיצאו כאן בשנים האחרונות. מילים צורבות עם לחנים כסחניים יחד עם נפש של חיה פצועה. פשוט נפלא.

  1. יהוא ירון

מהמפיקים המוזיקליים הבולטים בארץ שניגן עם גדולי האמנים וכעת מגיש לנו את "אם לא נרקוד לא נבין כלום", מנה הגונה של רוק אינטליגנטי, כזה שמדבר על הכאבים הכי גדולים בלי לייפות את המציאות אבל נותר נגיש ומתקשר. וואו.

  1. רן ראשון

עדין ורגיש, פגיע ומהורהר, חמקמק ואיטי – זמר-יוצר שעושה את צעדיו הראשונים ומסתמן כקול שפוי בעולם שכבר מזמן יצא משליטה.

  1. איה זהבי פייגלין

גם אתם תתאהבו בבחורה הפרועה והחכמה הזאת, שאלבומה החדש "אמריקה" מורכב מארבעה שירים שכל אחד מהם קסום מקודמו. שירים מלאים בהומור שבתוכם לב פועם.