טיפים שימושיים ואישיים

שלום לכם,

בתקופה זו של השנה נהוג לעשות כל מיני סיכומים, תובנות וכל מיני חשבונות נפש וזה תמיד ככה לקראת סוף שנה, לקראת יום כיפור ולקראת כל מיני דאטות (תאריכים). האמת שאני נורא לא אוהבת לסכם, לא באופי שלי, אני אוהבת לזרום, להתגלגל, חלק מהאישיות הטיפה אפאטית שלי (כן אני יודעת שזה לא נראה ככה, אבל זה באמת ככה סה"כ), אחת הבנות אצלי בעבודה טוענת שזאת לא האדישות אלא נסיון חיים וסוג של חכמה…זה דווקא מוצא חן בעיני אפילו יותר (צניעות לא התכונה הבולטת אצלי, חהחה)

ובכל זאת, לכבוד השנה האזרחית החדשה, מתחשק לי פוסט אפנתי אישי כמו תמיד. מי שעוקבת אחרי יודעת שאני נותנת הרבה טיפים אפנתיים דרך הלבוש שלי, בעיקר לנשים במבנה גוף מלא, אבל לא רק, כי טיפים טובים יכולים להתאים לנשים רזות כשמנות. מכיוון שאנחנו כל הזמן עסוקות (גם אם לא נודה בזה בפה מלא) באיך להראות יותר רזות. אז אספתי דרך הפוסטים שלי מספר טיפים איך להראות רזה יותר או לפחות אשליה/הרגשה בחורף.

אצל חלק מהנשים יש שנאת חורף בגלל הצבעים היותר כהים, בגלל המזג אוויר, בגלל השכבות ואצל חלק (כמוני) אפשר להתלבש יותר יצירתי ולנצל את האבזור והשכבות.

הטיפ הראשון שימוש בצעיף. צעיף זה פריט אפנתי, מחמם ושימושי ביותר. כמובן שיש כל מיני שיטות "ללבוש" צעיף, אבל אם תרצי לתת לעצמך צללית ארוכה, את פשוט מניחה אותו מעל הסריג/חולצה/שמלה באופן שווה בין שני צדידים. אם לבשת גוונים מונוכרומטיים, צעיף צבעוני מקפיץ לך את הלוק, הנה דוגמאות שלי עם מכנסיים ועם שמלה.

קווי אורך עם צעיף
קווי אורך עם צעיף

שימו לב שאפשר ללבוש סריג לבן בחורף ולא להראות "גדולה", הצעיף מונח מ2 צידי הגוף ו"מרמה" את העין.

הטיפ השני שלי: הוא משחקי אורכים: בחורף מראה שכבות יכול לשחק לידכן בשביל ליצור מראה "מרזה", שימוש בחלק עליון ארוך ומעליו עליונית או ג'קט קצרים, משחק אורך אפנתיים ושימושיים.

משחקי אורך
משחקי אורך

ב 2 התמונות השמאליות יש חולצות (טופים) ארוכים ומעליהם ג'קטים קצרים, אחד ג'קט כותנה ורוד והשני בומבר מקטיפה שאפנתי מאוד בשנים האחרונות. ואין מה לעשות הטופ המפוספס של פסים לאורך גם כן מוסיף לקווי אורך של המראה. בתמונה הימנית, שהיא אפרופו מלפני יומיים, יש שמלת מיני לא יותר מידי קצרה מעל הברך קצת ומעליה ג'קט עור/דמוי עור של אופנוענים, טרנד בפני עצמו, קצר מעליה. זה יוצר משחקי אורך, הצללית נראית יותר "חטובה" וארוכה.

הטיפ השלישי שלי: אם כבר ג'קט, אז למה לא עליונית ארוכה מעל, זאת יכולה להיות עליונית ללא שרוולים, כמו וסט וזה יכולה להיות עליונית ארוכה שפשוט מכסה את כל האגן ונגמרת מתחת לברכיים או בברכיים.

עליונית ארוכה
עליונית ארוכה

שימו לב שהעליונית הימנית היא קארדיגן חם מצמר ארוך על שמלה באורך ברך יוצרת צללית ארוכה למרות החומר, באמצע וסט ארוך שנותן גם קווי אורך וגם מוסיף עניין ללוק ובתמונה השמאלית עליונית קלילה מעל לוק של מכנסיים בגוונים משתלבים.

וטיפ אחרון לעת עתה: למה לא ללבוש שמלה ארוכה? מקסי או כזה שמסתיים בקרסול במקום הצר והמחמיא ביותר של הרגל?

שמלה ארוכה

2 השמלות בתמונה כהות ובעלות גזרה ישרה וארוכה, ע"י האביזרים מסביב יוצרות לוקים מעניינים, הצללית ארוכה ומחמיאה. כן גם לבנות לא גבוהות מידי, אני למשל רק 1.64/5 משהו כזה.

מקווה שאהבתן את הטיפים, אני מזכירה שהם בעיקר מנסיון אישי, מצולמים עלי בלבד, לא צילומים מקצועיים, אבל צילומי מלאי אהבה לאופנה וכבוד ללובשת אותם.  בשורה התחתונה, תלבשו מה שאתן אוהבות, לא תמיד צריך להיות "מחמיא" לפי כללים, מספיק שאת אוהבת את הצבע, הגזרה, טקסטורה ובכלל…העיקר שתהני ותנסי דברים מגוונים.

אני מניחה שבפעם הבאה כבר אכתוב ב2020, אז מאחלת לכולכם וכולכן שנה אזרחית מקסימה, שיהיו רק בשורות טובות ודברים טובים…להשתמע!

 

 

 

anett
אוהבת אופנה, לייף סטייל, טלנובלות מקסיקניות. נשואה ואימא לתאומים בני 15