טיפים לשנה מצליחה

אני לא טיפוס של חגים,אז במקום זה יש לי טיפים לשנה מצליחה

אני לא טיפוס של חגים, למעשה אני אמורה להיות מעצבת תכשיטים זוהרת ועליזה שמצייצת לכם על מכירה לחג תחת כל עץ רענן, וכאן אני עומדת מבויישת בפינה, מנסה לא להודות שאנטי-וולנטיין הוא החג האהוב עלי ביותר. ובערבי חג אני מקנאה בחברה הרווקה שלי,זאת עם הכלב שזוכה לאכול בשקט ארוחת חברים איפה שהיא רק רוצה.

אז במקום זה יש לי טיפים לשנה מצליחה, למדתי אותם בדרך הקשה. והרבה זמן חשבתי שהם טיפים של מעצבים,אבל נדמה לי יותר ויותר שהם טיפים שטובים לכולם.

השבוע התקשרה אליי קולגה צעירה מתחום הסבונים ואמרה לי,"אני יודעת שאנחנו לא באותו תחום אבל מה העצה הכי טובה שיש לך לקראת היריד הראשון שלי". אז העצה הכי טובה שיש לי קשורה למחיר. היא לא קשורה למחיר הכי טוב,והיא לא קשורה למחיר שהלקוח היה רוצה לקבל. היא קשורה לדרך בה אתן אומרות את המחיר. אם עשיתן תמחור מדוייק ואתן יודעות בוודאות שזה המחיר הכי טוב שאתן יכולות לתת, הבעת הפנים שלכן והאינטונציה בה תאמרו את המחיר אמורה לשקף את זה.

אם הבעת הפנים והקול שלי יגידו זה עולה 240 שח , אני מתנצלת על יוקר המחייה זה הכי טוב שאני יכולה לעשות, מיד תגיע בקשת הנחת החיוך היפה. אם הטון שלי ישדר: אלו עגילים מדהימים (מה שנכון) מצופים 24 קרט זהב,עשויים בעבודת יד בישראל עם מתלים של גולדפילד למנוע רגישויות באוזן והם עולים רק 240 שח .זה עדיין לא בטוח שהלקוחה תקנה, אבל עכשיו היא יודעת על מה היא משלמת וזה כל ההבדל.

העצה השנייה והחשובה ביותר שאי פעם תוכלו לגזור ולשמור היא שכל אדם משיג בדיוק את מה שהערך העצמי שלו אומר לו שהוא צריך להשיג.

נימוק והסבר: אני יכולה לספר לכל העולם שאני מנסה לעשות כסף,אבל אם הערך העצמי העליון שלי קובע שעלי להיות אמנית טובה שכולם ישבחו ויספרו לה כמה שהיא מוכשרת כל היום,זה בדיוק מה שאני אשיג.

אם אתם שואלים את עצמכם למה אני עדיין לא מחובר לשפע,למה אני עדיין לא מרוויח, הנקודה הראשונה שצריך לבדוק היא מה הערך העצמי הפנימי שלי אומר לי שאני צריך להשיג.

אם הערך העליון לדוגמה בעיני הוא התנדבות ועזרה לקהילה עד כדי ביטול העצמי,אני לעולם אבטל את עצמי בדרך אל האושר.

ביום שבו המדד שלכם להצלחה יתהפך לכמה כסף יש לי בבנק, זה היום הראשון שלכם בדרך להתחיל להרוויח כסף.

יש סיכוי שבמקרה של עיצוב ישראלי זה גם יהיה היום הראשון שלכם בדרך להחלפת מקצוע. אם בכל זאת החלטתם להישאר,אני פה.

את הטיפ השלישי אפילו צילמתי בולוג החדש שלי בואו לבקר

[youtube EOoRPALJ5Tk]

———-><———-><———-><———-

רוצים לראות מה אני עושה? בואו לבקר באתר הבית שלי

רוצים לראות אותי לייב? מוזמנים לערוץ היוטיוב שלי

הכי הרבה אני אוהבת לעדכן את האינסטגרם שלי

והמתנות הכי שוות בחנות האטסי שלי

 

עינבר שחק
עיצוב משנה מציאות ,השפעות הפוליטיקה העולמית על שוק הצרכנות והאופנה. עינבר שחק מעצבת טקסטיל ותכשיטים בינלאומית בוגרת שנקר, מציגה בתערוכות עיצוב תכשיטים באירופה וארה"ב.מתמחה בייצור ושיווק תכשיטים לחו"ל. http://www.inbarshahak.com/about/