טיפים לעושר tiktaknet

בחורה עם מחשב נייד

טיפים לעושר tiktaknet

העולם שלנו נשאר חומר, תהא חשיבותו של נשמת האדם ושאיפותיו, כך שהשאלה כיצד להתעשר מהתחלה, מדאיגה לא רק את התלמידים, אלא אנשים מכל הגילאים. צעירים שמתחילים חיים עצמאיים ללא הון הורי והכנסה פסיבית, כמו גם אנשים מבוגרים שעבדו די קשה, אך לא צברו מדינה מספקת – כולם מאוחדים על ידי הצורך לא לקדם את הרמה הקיימת, אלא ליצור לפחות חלק.

היחס הפסיכולוגי של האדם לכסף, הנוכחות של עמדות מסוימות ואפילו תוכניות גנריות יש השפעה משמעותית על רמת המדינה. הקשר עשוי להיות שונה לחלוטין, אך עדיין להוביל לתנאים פתולוגיים. אז מי לתת כסף יותר מדי חשיבות, רואים בהם את הקטגוריה החשובה היחידה בעולם, ליצור כמות עודפת של תשומת לב באזור אחד, מבלי לשים לב לאחרים.

אחרים עשויים לשנוא כסף גדול (אלה שאמרו להם שזה מסכן חיים או מרושע), או לפחד ממנו (כתוצאה מסיפורי הסבתות על האופן שבו הם לקחו את האחרון, ועל החסכונות הגדולים הם יכלו להישלח לעבדות עונשין). בכל מקרה, הכסף מקבל ערך מופרז, בעוד שאר השטח דוהה. הבעיה היא כי עושר הוא רק אנרגיה שווה ערך לחופש, יש צורך כדי להבין היבטים אחרים של החיים, כי הם נעדרים עם תשומת לב מופרזת לנושא של כסף.

כדי להבין איך העניים להתעשר, אתה חייב ללמוד למדוד את הצרכים שלהם ואת הציפיות עם המציאות. כל כך הרבה אנשים לא מתחייבים ניסיונות ופעולות בכיוון של קבלת רווחים קטנים או פשוט הכנסה נוספת עבור תשלום שטוח, מחכה הצעות גדולות במיוחד או מחפשים דרכים להתעשר מיד. נכונות פסיכולוגית לקבל סכומים גדולים היא הכרחית, כי אחרת לאדם אין את הכישורים כדי לשמור אותם, סכומים גדולים שנפלו בחדות כבר בילו על ידי שום מקום.

איך התעשרו העשירים? הגידול ההדרגתי בהכנסות הוא העיקרון הבסיסי של היווצרות של עושר, וזה גם חסר תועלת להתחיל מיד לחפש הכנסה פסיבית, כי אין הבנה של איך הכל מסודר בפנים, זה יכול להיות מועבר רק לאחר שהגיע לרמה יציבה מסוימת של עצמאות כלכלית.

רבים לא לכלול את עיקרון הכלכלה, מודרך על ידי העצה של העשירים על הצורך לקנות מוצרים יקרים להתענג על עצמם. מוצרים יקרים לא צריך להיות כזה על חשבון מעמד VIP שלהם, אבל בגלל האיכות, ולאחר מכן זהו חיסכון (לדוגמה, המגפיים פעמיים זול יותר ישרת שמונה שנים פחות). שאלת ההנאה, במיוחד להצלחה, נתפסת לעתים קרובות כתגמולים מהותיים, אך דווקא כשמדובר בנושא הגדלת רמת העושר של האדם, חשוב למצוא תגמולים מן התחום הלא-גשמי כדי להרחיב את מצע החיים. זה יכול להיות גם הליכה או עזרה במקלט, לקרוא ספר או לישון בצהריים.

עושר הוא חלק בלתי נפרד מהצלחתו, ובתחומים רבים של חיים ורוח. אתה בקושי יכול למצוא אדם בולט באופן בלעדי לכסף, יהיו בו הרבה יתרונות – מישהו הוא אנליסט מעולה, אחר הוא משכיל מאוד, זה יכול להיות כישרונות יצירתיים או כריזמה אנושית, אינטלקט יוצא דופן או יצירתיות.

כדי להיות עשיר ומוצלח מאפס הוא חלום של רבים, אז אנשים לקרוא ביוגרפיות, ראיונות ועצות מאלו שהם דוגמה להם, או כלכלית או כאדם מצליח. אתה תמיד צריך להעריך את רמת הראשונית ותנאי הפיתוח. כולם זוכרים שביל גייטס השתחרר מהקולג' והלך להרוויח כסף, הוא נשר ממוסד יוקרתי מאוד, לפני שהוא הוכיח את יכול
יו עשירות באנשים עשירים. אז אם אנשים עניים חולמים על כסף, מציגים את החלומות הגשמיים שלהם, כשהם צוללים לתוך הפנטזיה של הסחורה הרצויה, אז אנשים מצליחים מסתכלים בכסף רק ככלי. אין כמעט רגשות, היגיון יבש ואיך להשתמש הכי טוב בכלי הקיים (אתה לא חושב על הפטיש האדום, כאשר אתה מסמר את התמונה, אתה חושב על הרכב של החדר כולו והיכן עדיף למקם את יצירת מופת האמנות).

העדר דיבוק כזה בחומר מתבטא בתחומים אחרים, שכן אנשים עשירים עסוקים תמיד בתחביבים שלהם, והם מפתחים אותם ברמה גבוהה, אם לא מקצועית, של התפתחות. קבלת רמה חדשה של הכנסה, הדבר הראשון שאדם מצליח יחשוב על אפשרויות להרוויח השקעה רווחית או חלוקה מחדש של נכסים כדי ליצור כיוון חדש.

ההתמקדות בפעולה ופיתוח הופכת את חייהם של אנשים מצליחים לפעמים מפתיעים עבור אנשים רגילים – הם לא לשחות בבריכות הזהב ולהשתמש בתחבורה ציבורית, במילה, הם מובילים אורח חיים צנוע יותר ממה שהם באמת יכולים להרשות לעצמם. זוהי תכונה נוספת שמבחינה בין אדם מוצלח – העיקר בשבילו הוא פיתוח פנימי ושאיפה, ולא הצלחה חיצונית מופרזת. והם שמחים מהפעילות שלהם, גם אם הם לא שולמו על זה. זו ההתלהבות בהשראה שעושה אדם מומחה ייחודי, חדשן ומוביל להצלחה, שכן בחברה המודרנית ההתקדמות מוערכת מעל לכל.

דודי ואפרת בן דוד
היי קוראים לי דודי ואני בן זוג של אפרת אני מטייל בכל רחבי העולם . אוהב שופינג , אוכל, מסעדות , קניון . ואוהב לכתוב בלוגים וטיפים