טיפים לגינה יפה

בחורה עם מחשב נייד

אדמת ישראל זכתה לאקלים חם ובימי הקיץ גם יבש מאוד, שיש להתאים אליו את סגנון הגינה המתאים בעודכם מעצבים מרחב חיצוני בחצר הבית. בשביל ליצור מרחב פונקציונאלי ולא רק צמחייה שופעת ויפה, יש להתמקד בעיצוב גינה שתוכל לענות על כל הצרכים של דיירי הבית. בראש ובראשונה הקפידו לבחור בעיצוב גינה בהתאם ליכולות שלכם, במידה ואין לכם זמן להשקיע בכל שבוע בגינה, בחרו בצמחייה חסכונית במים ובעיצוב שלא מצריך תחזוקה שוטפת. כמו כן, גינה שלא תצריך מכם הרבה טיפול תהיה גינה ללא מדשאות, אלא מרוצפת בעץ גושני או באבן מסותתת או טבעית. באפשרותכם להשלים את המראה הטבעי בעזרת חלוקי נחל משולבים עם מים, שבילים עם שתילים, פרחים, עצי פרי וכדומה.

ריהוט לגינה

בנוסף, כאמור חשוב שתיצרו מרחב פונקציונאלי ונוח, בו תוכלו לשהות וליהנות מאתנחתא אמיתית. רהטו את הגינה בריהוט לגינה, פזרו פינות ישיבה מעץ מלא, שולחן אוכל גדול, נדנדה לגינה מעץ מלא, שולחנות קק"ל לילדים וכל רהיט שיוכל לאפשר לכם להרגיש בנוח, כפי שאתם מרגישים בתוך הבית. בכדי שתוכלו ליהנות מכל הרהיטים גם בימי הקיץ, כשהשמש יוקדת, עליכם להתקין פתרונות הצללה שיטילו צל נעים על מקומות הישיבה. באפשרותכם לבחור בפרגולה מעץ טבעי, שתעניק לגינה מראה כפרי ואותנטי, או שתוכלו לבחור בפרגולה מיוצרת ממרקזה, אותה תוכלו לקפל לפי הצורך.

גינת תבלינים

מלבד אותם פריטים חיוניים להקמת גינה נוחה ופונקציונאלית, חשוב לשים דגש גם על המראה של הגינה ועל הפירות שהיא יכולה להניב עבורכם. במידה ותרצו ליהנות מהפריווילגיה של בית עם גינה, תוכלו לשתול עצי פרי מיוחדים, תבלינים וירקות. לאחר תקופה מסוימת בה יתבצע תהליך הצמיחה, תוכלו ליהנות מתבואה נהדרת, אורגנית ובחינם לגמרי. עצי פרי וירקות שונים ימלאו את הגינה שלכם בריחות נהדרים, צבעים מרהיבים וכמובן המון טעם. בנוסף לאלה, אם תבחרו לשתול פרחים, חשוב שתוודאו עם איש מקצוע לגבי פרחים שלא משתלטים ויכולים לחיות בהרמוניה יחד עם פרחים אחרים. פרח שתלטן עלול ליצור בעיות ולכם ייקח זמן רב להשתלט עליו.

מקום מהנה לילדים

בחירת האלמנטים השונים עבור הגינה שלכם חייבת לעבור דרך אנשי מקצוע, המתמחים בעיצוב גינות ובאדריכלות נוף, בכדי שתוכלו לתכנן יחד גינה מושלמת שתישאר כך למשך שנים. יחד עם רהיטי גן מעץ, תוכלו ליצור מקום מושלם עבורכם ועבור בני המשפחה, שיוכלו ליהנות מהאוויר הפתוח בכל שעות היום ויחד עם זאת, להיות תחת הפיקוח שלכם. הילדים ללא ספק ייהנו מגינה מטופחת מלאה בצמחייה חיה, ציוצי ציפורים ושמיים כחולים.

שימו לב כי גינה מטופחת זקוקה לתחזוקה, הן עבור הצמחייה והן עבור רהיטי הגן. הימנעו מחלודה וצבעו את הרהיטים בצבע מיוחד בכל תקופה, בכדי שתוכלו לשמור היטב על האיכות שלהם.

המאמר מוגש בחסות חברת פסים ריהוט גן