טיפים לבחירת חברת ניקיון בתים

מחפשים חברה מקצועית, יעילה ואמינה לניקיון הבית או הדירה? יש הרבה חברות המציעות שירות חד פעמי או על בסיס קבוע לניקיון בתים, לכן הבחירה אינה פשוטה. לפני שמתחילים לחפש חברה כדאי להגדיר מטרות וצרכים אישיים, יש הבדל בין חברה המתמחה בניקוי כללי לפני החג או לקראת שבת לבין חברת ניקיון בתים המציעה פתרונות מתקדמים ושירות מקצועי לניקוי לפני מעבר דירה, לאחר שריפה, אחרי שיפוצים וכיוצא בזה.

ניקיון בתים,תמונה ראשית להצגה

מנקה או חברה?

בעבר היה נהוג להעסיק עוזרת בית שדאגה לניקוי יסודי של הדירה. כיום, מומלץ לבחור רק חברה מקצועית ואמינה המחויבת ללקוחותיה ומציעה מעטפת שירותים רחבה. אם מעסיקים מנקה באופן פרטי יש להפריש עבורה כסף לקרן פנסיה, לשלם לביטוח לאומי ואם היא נפצעת ואין לכם ביטוח אתם חשופים להוצאה כספית גבוהה.

חברת ניקיון דואגת לכל האישורים והביטוחים הנדרשים, צוות מיומן מגיע לביתכם במועד שתיאמתם מראש ותוך שעות ספורות הבית שלכם נקי, נוצץ ומדיף ריח נפלא. מעבר לשירותי הניקיון הבסיסיים כגון שטיפת רצפות, ניקוי כלים סניטריים וניקוי וחיטוי יסודי של חדרי השירותים והאמבטיה, החברה מציעה שירותים נוספים כמו ניקוי חלונות פנים וחוץ, פוליש קריסטל או וקס, ניקוי ארונות, ניקוי שטיחים יסודי לא רק באמצעות שואב אבק ביתי, חיטוי ועוד.

איך לבחור נכון חברה מקצועית ואמינה לניקיון הבית?

כדי לקבל החלטה נכונה כדאי לכם לקרוא וליישם את הטיפים הבאים:

  1. המלצות – חשוב לקבל המלצות על חברת הניקיון, אפשר לבקש מהחברה רשימת ממליצים ולשוחח עם לפחות שניים מהם, אך בדרך כלל מקובל לבקש המלצות מהסביבה הקרובה כמו שכנים, קרובי משפחה וקולגות בעבודה.
  2. מעטפת שירותים – מומלץ לגלוש לאתר של חברת הניקיון כדי לבדוק אילו שירותים היא מציעה, מהם תחומי ההתמחות שלה, אזורי שירות ועוד.
  3. ביטוחים – חשוב לוודא שבוחרים חברת ניקיון בתים חוקית שברשותה כל האישורים והביטוחים הנדרשים.
  4. סקר שוק – אין לוותר על סקר שוק מהיר כדי להשוות מחירים, אך כמובן שכדאי להימנע מחברה המציעה מחיר זול מידי.
  5. ותק וניסיון בענף – זהו אחד הכללים החשובים ביותר לבחירת חברת ניקיון, חברה בעלת ותק וניסיון לרוב תהיה טובה יותר.

לסיכום, כדאי לבחור חברת ניקיון בתים בכובד ראש ולהימנע מהצעות זולות מידי. ותק, ניסיון ואמינות – כל אלו ועוד מבטיחים לכם בית מבריק ונקי ותמורה מלאה למחיר.