טיפים ודגשים לבחירת קבלני איטום

בחורה עם מחשב נייד

בחירה של קבלני איטום היא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. הקבלנים מציעים סל רחב של שירותים בכל רחבי הארץ ולא תמיד קל לבחור אותם.

הנה כמה דגשים וטיפים שיכולים לעזור:

א. השוו בין קבלנים לפי איזורי מתן שירות – תנו עדיפות לקבלני איטום שעובדים באיזור המגורים שלכם. כך תוכלו לקצר את זמן ההמתנה וגם לקבל המלצות מחברים, שכנים, בני משפחה וקולגות. השוו בין קבלנים לפי איזורי מתן שירות והבטיחו התאמה בין סוג החומרים בהם הם משתמשים לבין תנאי מזג האוויר הייחודיים לעיר המגורים.

ב. הגדירו מראש את סוג השירות – קבלני איטום מציעים שירותי איטום מבנים, איטום גגות, איטום חדרים רטובים, איטום פתחים וחלונות, איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, איטום תפרים, איטום בריכות, איטום מנהרות, איטום מאגרי מים, איטום מתקני מים וזיפות גגות. הגדירו מראש את סוג השירות שאתם צריכים ותמנעו בזבוז זמן וכסף. בצורה כזו גם תוכלו לוודא שמדובר על קבלן אמין, שמכיר את התחום ובקיא בהבדלים בין פתרונות איטום שונים.

ג. בחרו קבלני איטום לפי מאפייני העבודה – יש הרבה דרכים לבצע איטום של גגות, בתים או מבנים ישנים. בחרו קבלנים לפי מאפייני העבודה והשיטה שלפיה הם מציעים את השירות. צרו קשר טלפוני עם הקבלן ותשאלו האם מדובר על איטום ביריעות ביטומניות, איטום ביריעות משוריינות, איטום ביריעות PVC או אולי איטום עם רשת אינטרגלס או פיברגלס. ככל שתדעו יותר על העבודה, כך תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם החלטה נכונה.

ממי מקבלים המלצות אובייקטיביות על קבלנים?

המלצה היא דרך מצוינת להשוות בין קבלני איטום ולהבטיח בחירה מוצלחת. את ההמלצה אוספים רק מלקוחות אובייקטיביים שכבר קיבלו את השירות. ותרו על המלצות של אנשים שאותם אתם לא מכירים. הפעילו חברים ובני משפחה, עלו לגג כדי לבדוק את עבודות האיטום הקודמות ואל תתביישו ליצור קשר עם שכנים.

השקיעו לפחות מספר ימים בבחירת קבלני איטום. התאזרו בסבלנות כדי להשוות בין קבלנים, להגדיר את סוג השירות ובסופו של דבר לבחור קבלן אמין.