טיפול משקם לשיער – טל קסטרו

ואיך אנחנו כולנו סובלות עם תסביכי שיער בקיץ. מתנפח, הפן לא מחזיק מעמד, לחות, פריז, שלא נדבר על החשיפה לכלור, מי ים ועוד. טל קסטרו פתר לי את התסביך

סחר דאמוני ביצירה برجين פרג'ן. צילום תמר לם

איך אני אוהבת את הקיץ ! ואיך אנחנו כולנו סובלות עם תסביכי שיער בקיץ…. מתנפח, הפן לא מחזיק מעמד, לחות, פריז, שלא נדבר על החשיפה לכלור, מי ים ועוד.

לבעלות שיער קצר/בינוני הדבר קריטי במיוחד שהשיער לא מסודר – הוא נראה רע. אני והשיער בתקופה קשה, אני מאוד מעוניינת להאריך ובד בבד מתעללת בו בתדירות גבוהה. פן לאירוע, תסרוקת לאירוע, חידוש גווני הבלונד, שמש מרובה ים , סיני …כל דבר אפשרי שאסור- אני כן.

a854128c-25a5-4572-943a-241c2983f05a

אחרי מחשבה ארוכה, ובשכלול השיקולים המצטברים הבנתי שאני חייבת למצוא פיתרון יעיל ומהיר. אני חייבת לוותר, משהו חייב להיפסק אחרת שום דבר לא ישתנה .

האם אני מוותרת על השעות בים על החול הלבן? אין סיכוי!.  על השמש – לא בשלב הזה של חיי, על הבריכה-  ממש לא. על הגוונים של הבלונד – אחרי שגיליתי את הלבן והבנתי שאני לא רואה אותו בגלל הבלונד?  בעד שום הון שבעולם.

האופציה האחרונה שנשארה היא הפן והתסרוקות לאירועים – איך אפשר לעשות את זה? זה לפחות 3 פעמים בשבוע – והוא לא מסתדר, לשיער שלי יש אישיות עצמאית.

טל קסטרו

על טל שמעתי מהמלצריות והשכנות בקפה השכונתי, הן כולן נאמנות לו. "קחי את המספר, את צריכה לדבר איתו, הוא יפתור לך את כל הבעיות"

סקפטית כזו היא אני – עוד הבטחה מה כבר יכול להשתנות.

טל קסטרו בן 26, עובד  בתחום תקשיבו טוב – 12 שנה. התחיל את דרכו כבר בגיל 13 במספרות,  אחרי שהתרוצץ עם אימו בכל פעם שהלכה לספר והתאהב במקצוע.

הוא החל לעבוד בגיל 13.  אחרי בית ספר היה רץ למספרה השכונתית כדי לעבוד, ומהר מאוד הבין  שזה מה שהוא רצה לעשות בחייו.

טל נסע להשתלמויות מסביב לעולם, ובכל החברות המובילות. עבד במיאמי במשך שנה וחזר לארץ כדי להגשים את חלומו.

04939a18-2652-442f-9b4b-6ed53d716902

שיקום שיער

טל מגיע עד בית הלקוחה, שזו כבר התחלה טובה, את לא צריכה למצוא בייבי סיטר, או חנייה בחום של תל אביב. את נשארת באזור הנוחות שלך ויכולה בזמן טיפול השיער לבדוק מיילים, לשמור על הסיר שהשארת על האש לכבוד שישי. איך אני אוהבת שהחיים הופכים להיות קלים ונוחים.

הוראות שקבלתי מטל – טרם הגיע, היה לחפוף את השיער ולא למרוח עליו כלום- אין שום בעיה.  הטיפול אורך כשעתיים שלוש- מעולה אני מתכננת להניח סיר על האש שנייה לפני שהוא מגיע.

טל מגיע עם תיק גדול עמוס בכל טוב- מסתכל על השיער שלי ומייד אומר את לא צריכה החלקה את צריכה טיפול משקם – השיער שלך חלק, אבל עייף. – והוא צודק.

הוא מסביר לי ראשית על כל המוצרים ודואג לעדכן כי הם כולם מאושרים על ידי משרד הבריאות וללא פורמלין – הם בעצם החומרים היחידים שמאושרים גם לנשים בהריון.

מגבת על הכתפיים והופ מתחילים, טל מתחיל למרוח לי , הפעולה שטל מבצע בזכות החומרים, היא ממלאה את השיער שנפגע  בחלקיקים ויוצרת מראה של רכות ובעיקר נוחות.

 הפעולה שטל מבצע  מורידה את הנפח וסוגרת את שוונצים הקטנטנים המציקים, שתמיד מפריעים לנו, כך גם המסגרת נראית הרבה יותר טוב והכי חשוב היא ללא פורמלין. את תראי זה אפילו לא ישרוף לך בעיניים – וזה לא.

הטיפול  מחזיקה בין שלושה /לארבעה חודשים. כמובן שזה תלוי בעובי השיער וכמה הוא פגום.

באופן פלא – ככל שהשיער יותר פגום היא מחזיקה יותר זמן.

הטיפול מתאים לכל סוגי השיער בלונד/צבוע או אלה שעברו החלקות למיניהם.

השוס הגדול מבחינתי שהיא סופר מתאימה לחודשי הקיץ, מכוון שהיא עוטפת את השערה  ויוצרת שכבת הגנה גם מהשמש כך  שגם בעלות שיער צבוע החוששות בקיץ מדהיית צבע מהירה יותר  בגלל  השמש – זה הזמן הנכון.

כן, אני מפונקת,  אוהבת שהדברים נגישים, מהירים ואם הם פותרים לי בעיות אני בכלל בעד.

אני מקשיבה ומפנימה, וחושבת לעצמי הקפה השכונתי בין אם המלצריות או השכנות כולן לקוחות של טל. ממה יש לפחד?

אני משחררת ומתפנה לענייני המחשב. חייבת לסיים לכם את ההפתעה הבאה.

אני רציתי לספר לכן מייד, אבל הסקפטית שבי אמרה חכי …תני זמן בואי תחפפי כמה פעמיים, תבדקי את עצמך לפני שאת רצה לספר לחברה.

לקחתי שלושה שבועות, רציתי לספר לכן על התוצאות אחרי שבחנתי אותן לאורך זמן. לבדוק האם אני מצליחה להיפרד מידידי הטוב הפן שכל כך יקר לליבי?  – כן הצלחתי הוא בארון כבר שלושה שבועות. רציתי לבדוק מה קורה בים, פעם לא הייתי מתיישבת ללא המטפחת שמכסה את השיער- והיום אני מניעה את הראש מצד לצד כאילו אני מקסימום בצילומים לאילוסטרייד.

אני יוצאת לעולם 7 דקות אחרי מקלחת עם שיער רטוב והכול בסדר או מדויק לומר מושלם. השיער מרגיש רך נעים ומסתדר רק עם מסרק.

המחמאות לא מפסיקות לזרום ואני מתענגת על כל רגע – אני מאושרת עד החלל ובחזרה – הנה פתרתי תסביך נוסף.

השיער מרגיש ונראה מושלם!   קוראים לזה טל קסטרו והוא פשוט אומן התחום ההחלקות והטיפולים המשקמים לשיער – זהו הפתרון המושלם לקיץ.

התנסתה וסופר מרוצה, 

שלכן 

רעבה תמיד 

נטע-לי כץ