טיפול זוגי בשרון , יועץ זוגיות מומלץ

יועץ זוגי טוב
ייעוץ זוגי

אנחנו חיים בתקופה מרגשת, אין ספק שהשינויים הרבים שהתרבות שלנו עוברת ב 50 השנים האחרונות מייצרים לנו אפשרויות שמעולם לא חשבנו עליהן קודם. יחד עם האפשרויות הרבות ותחושת החופש הכה גדולה נוצרה לנו בעיה בהגדרות של מערכות היחסים שלנו. כל מה שהיה אי פעם מוגדר וברור הפך עכשיו לשאלות. אנשים שואלים את עצמם ללא הרף דברים שפעם היו מובנים מאיליהם, מה התפקיד שלי? מה הגבולות שלי ? האם אני שמח? האם אני מאושר ? האם אני יכול יותר ?  יתרה מזאת עם התפוררות הקהילתיות שהייתה בכפרים או בשכונות העירוניות של פעם או סביב מוסדות הדת,  הרבה מהתפקידים שבעבר מילאה הקהילה במתן ביטחון, מענה לצרכים רגשיים ופיזיים בשעת משבר, שותפות גורל בשמחות ובתלאות החיים של הקהילות כל אלה נעלמו ואנשים מוצרים את עצמם לצד חווית החופש הגדולה בבדידות נוראית.

כדי להפיג את הבדידות הקיומית אנחנו יוצרים מערכות יחסים ומצפים מבני ובנות הזוג שיענו עבורנו על כל הצרכים שלנו , צרכים שבעבר סיפק עבורנו כפר שלם.

אין פלא  שעל רקע זה נוצרים כל כך הרבה בעיות בזוגיות, שיש צורך לפנות לקבל טיפול זוגי בשרון או ייעוץ זוגי , שיש כל כך הרבה תופעות של זוגיות במשבר , של משברים בזוגיות ושל בגידה מכל סוג שהוא.

הפער הבלתי נסבל בין המציאות ובין הפנטזיה, הפער הגדול בין תחושת החופש והבדידות והצורך להניח כל דבר תחת סימן שאלה מקשה מאוד לקיים מערכות יחסים מיטיבות.

לכן אנשים צריכים יותר ויותר לפנות לעזרה מקצועית אצל יועצים זוגיים, מטפלים ואנשי מקצוע.

כל הפרטים והמון כתבות נוספות באתר שלי ייעוץ זוגי