טיפול בצלקות אקנה/פוסט אקנה מזותרפיה ו -IPL|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

כתמים הם ריבוי מלנין שנוצר בעור כתוצאה מהפצעים או כתופעת לוואי מעצם החיטוט והנגיעות באותם פצעים. החומרה של הכתמים קשורה לנטייה הגנטית ולתהליך ריפוי הפצע .

צלקות אקנה יכולות להיות היפרטרופיות או אטרופיות. הצלקות האטרופיות הנן שכיחות יותר ונראות ככתמים חומים/אדומים שטחיים וחלקים הנקראים גם כתמי פיגמנטציה. בכתמים / צלקות אקנה מסוג זה ניתן לטפל גם בעונת הקיץ וזאת בתנאי שהאקנה אינה פעילה.

הטיפול בצלקות אקנה הנו מערכתי  ומושתת על פרוטוקול טיפולי המתבסס על תרפיית טיפול רב גוונית ואשר אינה מתבססת רק על

 הטיפול  בצלקות/חטטים פוסט אקנה בפנים ובגב, הנו מערכתי ומושתת על פרוטוקול טיפולי המתבסס על טיפול רב גווני הניתן על ידי הנוסחה הייחודית המשלבת מספר פרוצדורות אסתטיות, כמו טיפול בטכנולוגית קרן אור  עם פילינגים המכילים חומצות ומשפיעים כחומר שיוף,  וטיפול במזותרפיה לשיפור הצלקות ועידון מרקם העור  ולשיפור הטבה וריפוי של הדלקת, הפיגמנטציה הכתמים האופיינית לצלקות אקנה.

טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בפונקציית הבהרה .

אנרגיית האור ההופכת לאנרגיית חום נקלטת במלנין שבתוך הכתם ומבהירה רק את הכתם עצמו, מבלי לגרום נזק סביבו.  בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF ניתן להעלים/להבהיר כתמים מופשטים או כתמים ממוקדים ומקומיים, בהתאם לגוון הכתם, לצבע העור ולגיל המטופל.

ימים ספורים אחרי הטיפול הכתם נעשה כהה יותר, ולאחר מכן הצבע הכהה יורד והעור מתבהר.

פילינג – עשוי מחומרים פעילים ויעילים ממקור צמחי וימי המשפיעים כחומר שיוף,  על בסיס חומצות אלפא הידרוקסיות טבעיות המופקות פירות בנוסחה ייחודית ופעילה,  לחשיפה ולחידוש של עור צעיר ובהיר יותר. הפילינג מזרז את תהליך התחדשות העור, גורם להנשלת תאי עור מתים, ולייצור מוגבר של סיבי קולגן לשיפור מראה הצלקות בפנים ובגב.

מזותרפיה – בעזרת פציעה מבוקרת של אלפי דקירות מקרוסקופיות בצפיפות גבוהה אנו מעוררים בעור תהליכי שיקום של זרימת דם, ייצור של קולגן, הזרמת חמצן חידוש ובנייה של רקמה חדשה. הרקמה החדשה תהיה אחידה ועבה יותר מקודמתה ובעיקר במצב של פוסט אקנה נראה שיפור משמעותי בטשטוש ובריכוך מצב הצלקות/החטטים בעור הפנים ועל הגב.

הטיפול במכון יבוצע בהתאם לסוג הבעיה ויכלול גם המלצות לטיפול משמר בבית עם תכשירים לשימוש ביתי יום יומי להבהרת כתמים, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, המתאימים ביותר לאקלים הישראלי משפרים את מרקם העור ומעודדים את התהליך הטבעי של חידוש העור. תכשירי הבהרה הנותנים מענה מושלם וריפוי אמתי וארוך טווח לכתמים ולצלקות פוסט אקנה בפנים ובגב.

במקביל מומלץ להימנע עד כמה שניתן מחשיפה לשמש ולהקפיד על שימוש בקרם עם מקדם הגנה גבוה.