טיפול בדלקות בדרכי השתן – אפשרויות ודרכי התמודדות

בחורה עם מחשב נייד

דלקת בדרכי השתן היא אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר אצל נשים, כאשר הדלקת עשויה להתפתח בכל גיל ובכל שלב בחיים. נהוג לחשוב כי דלקת בדרכי השתן קשורה ישירות להיגיינה אך למעשה יש סיבות שונות לכך שהיא מתפרצת.

גם גברים וגם נשים הסובלים מדלקת בדרכי השתן מעידים כי מדובר בכאבים חזקים מאוד והם כמעט באופן מיידי ממהרים לפנות לטיפול תרופתי אך לא תמיד משקיעים בטיפול המניעתי. נהוג לחשוב כי טיפול בדלקות בדרכי השתן אפשרי רק באמצעות תרופות שניתנות על ידי הרופאים אך למעשה יש גם דרכים טבעיות ובריאות יותר שיכולות לסייע לטיפול בדלקת בדרכי השתן.

ממה יכולה להיגרם דלקת בדרכי השתן?

מחקרים מראים כי רוב הפעמים אנו חולים בדלקת בדרכי השתן כאשר מקיימים יחסי מין לא מוגנים. מרבית הזיהומים מקורם חיידקים שעוברים במהלך קיום יחסי מין ולא משתמשים באמצעי הגנה כמו קונדום. כמו כן, שמירה על היגיינה היא נקודה חשובה מאוד במניעת הדלקת בדרכי השתן ולכן ממליצים ללבוש תחתונים מכותנה מלאה וזאת בכדי לאפשר נוחות מקסימלית באזור החלציים, לשמור על המקום מאוורר ולמנוע ספיגה של הפרשות הגורמות לרוב לחיידקים ודלקות שונות.

מה מסייע לטיפול בדלקת בדרכי השתן?

שימוש בשמן עץ התה יכול מאוד לעזור למי שסובל מדלקת בדרכי השתן. ההמלצה היא להשתמש בסבונים טבעיים בשטיפות אינטימיות ולא במוצרים המכילים בתוכם כל מיני תרכובות כימיות, גם אם מדובר בכמות מזערית.

כמו כן, שתיית מיץ חמוציות טבעי ובאופן כללי יש להרבות בשתיית נוזלים. ההמלצה היא לשתות כמה וכמה כוסות תה עם חליטת סרפד, פטרוזיליה ואף ליטול ויטמין סי אשר מסייע להשמיד את החיידקים הנפוצים בדלקת בדרכי השתן.

במידה והדלקת כבר תקפה אתכם ההמלצה העיקרית היא להשתמש פמינוז. פמינוז של נוטריקר מסייע בטיפול בדלקות בדרכי השתן. מדובר בתכשיר טבעי הנמצא משפיע משמעית על התפתחות הדלקת בדרכי השתן.

הוא אינו חומצי ובטוח לשימוש, יש לו יתרונות רבים על פני התרופות הקונבנציונליות והוא לא יכול לפגוע אלא רק להועיל למי שסובל מדלקת בדרכי השתן. למעשה, זו תרכובת טבעית המשפיעה היטב על חיידקי ה-E אשר נקשרים ישירות לזיהומים השונים שיש לבני האדם במערכת השתן.

הפמינוז מאפשר להוציא את מרבית החיידקים האלה ומקל משמעותית על תחושת הכאב והשריפה שחווים בעת דלקת פעילה. בכל כמוסה של פמינוז יש כמות של 500 מ"ג D מאנוז.

כמוסות פמינוז לרכישה

בשימוש יום יומי נהוג לשתות את הפמינוז בכמות של כמוסה אחת, למשך שלוש פעמים ביום. אם אתם כבר סובלים מהדלקת יש ליטול כמות גדולה יותר ולקחת שלוש כמוסות, שלוש פעמים ביום. ניתן לרכוש פמינוז בבית המרקחת או בחנות טבע / פארם הקרובה לביתכם.

Md-Herbal
חנות למכירת תוספי מזון, ויטמינים, פורמולות סיניות וצמחי מרפא טבעיים