טיפול באקנה בישבן,לא דומה לקרטוזיס פילאריס בישבן|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

טיפול באקנה בישבן זה לא כמו טיפול בקרטוזיס פילאריס בישבן  – קרטוזיס פילאריס בישבן כמו קרטוזיס פילאריס בזרועות מתבטא בפצעונים קטנטנים, לעיתים עם ראש קטן לבן, עור מחספס ולא נעים למגע, חררה, עור ברווז גם בישבן!

ההסתמנות הקלינית של התופעה נגרמת בעקבות הצטברות של חלבון שנקרא קרטין שיוצר את הרקמות הקרניות בגוף כמו למשל הציפורניים והשיער.ההצטברות של הקרטין גורמת לחסימה של זקיקי השערות וכך נוצרת מעין גבעה קטנה במוצא של זקיק השערה. לעיתים השערה נשארת כלואה בתוך הזקיק מתחת לחסימה ובמקרים אחרים היא בולטת ומזדקרת מחוץ לחסימה.  בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת על ידי טיפול משמר בבית ובמכון.

האם זה מוכר לך? שילמת סכום הגון הבטיחו לך שזה יעבור בטיפול פוטותרפיה ב"אור כחול"  במקביל לקרמים שהקוסמטיקאית רקחה בעצמה והדביקה מדבקה עם שמה – ללא ציון אישור משרד הבריאות / ללא פירוט המרכיבים הפעילים של הקרם / ללא פירוט פעילות הקרם/ ללא הזהרות לתופעות לוואי העלולות להתלוות לטיפול/ללא תאריך פג תוקף…

וזה לא עזר וזה לא עבר וזה לא שיפר… שלא יעבדו עליכם!

 ומדוע? מכיוון שהאבחון היה שגויזה לא אקנה בישבן זה "קרטוזיס פילאריס"Keratosis Pilaris    גם באזור הישבן והטיפול בקרטוזיס פילאריס באזור הישבן לא דומה לטיפול באקנה בישבן –  ואינו מושתת על חיסול חיידקי אקנה P.acne הגורמים העיקריים לאקנה בישבן .

וכאן המקום בה נמדדת רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית  הפרא-רפואית,  באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח  ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור.  אבחון נכון הנו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.

הנסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור שאינן ניתנת לפתרון ברפואה הקונבנציונלית כ-18 שנים רק בתחום בעיות עור, מאפשרים לי לתת את האבחון
המדויק ביותר של מצב העור, רמת ועומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי גם לקרטוזיס באזור הישבן.

כל הפתרונות הניתנים לך על ידי בלבד מתבססים על ידע מקצועי נרחב וניסיון רב,  המאפשרים לי לתת מענה נכון ומדויק לצרכים שלך. התאמת הטיפול, הביצוע ללא פשרות, תוך כדי עמידה בסטנדרטים גבוהים יבטיחו שיפור איכותי, אפקטיבי ארוך טווח.

  • זה מביך,
  • זה מעצבן
  • וזה עושה שמות לדימוי העצמי,
  • וכאבי לב לא קטנים למי שלוקים בה. החדשות הטובות יש פתרונות יעילים..!

מחליט/ה להתעלם מזה, במחשבה שזה יעבור, חבל, בשביל מה לסבול? בעיות עור קלות עלולות אף להתפתח למחלות עור כרוניות באם הן לא מטופלות בזמן ובאופן סדיר ואף לגרום לצלקות בעור חוטטים וכתמים.

קרטוזיס פילאריס – האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הפנים ולעתים אף במחשוף. בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם. במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה). עם נטייה להתפשט, לעתים קיימת הקלה בסימנים בקיץ והחמרה בחורף.  במקרים קשים במיוחד חסימת זקיק השער יכול לגרום גם להתפרצות פצעים דמויי אקנה.

עלינו לזכור,  לטיפול המהיר בפצעונים המתלווים לקרטוזיס פילאריס ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות וכתמים.

 

סובל/ת מ"קרטוזיס פילאריס" בזרועות/על הגב/החזה/ ואזור הישבן? רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? יש טיפול בשילוב קרן אור –IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF עד כ-90% החלקה עם אפקט מצטבר ולטווח ארוך.

סקפטי/ת לא מאמינה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעל  140 המלצות  של לקוחות מרוצים ואף לקבל טלפון להתרשמות

הטיפול ניתן על ידי איריס לוי עצמה כטיפול אישי ופרטני ולא ממטפלות שאך זה סיימו קורס כפי שנהוג במכונים העוסקים בתחום.

לינוי בת 22 – טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בישבן

הגעתי לאיריס בעקבות קרטוזיס פילאריס באיזור הישבן שהפריע לי שנים. לא אשקר, בהתחלה היייתי סקפטית מאוד לגבי הטיפול ולגבי התוצאות. הטיפול הראשון לא היה קל וגם הטיפול בבית דורש הרבה אבל לאחר 3 טיפולים כבר ראיתי תוצאות מהממות! בחיים לא הרגשתי את העור שלי שם כל כך חלק ונעים. אמנם יש להשקיע בזה כסף, זמן ואנרגיה רבה אבל יש בהחלט תמורה!!! תודה לאיריס המקסימה, ממליצה בחום.

אורנה מהגולן בת 42 –  טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בזרועות

הגעתי אל איריס המדהימה שהיתה כמו אמא עבורי. מקסימה,מרגיעה ומעודדת. עשיתי אצלה טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות ועדיין לא סיימתי את כל הסדרה המיועדת לטיפול, עשיתי הפסקה של קיץ ים שמש, ואחרי שנה חזרתי להשלים את הטיפול ואני שנה אחריי והעור נשאר חלק. נקי ללא חספוס וללא האדמומיות שהיתה בזרועות. לא להאמין, תודה ענקית לאיריס ואני ממש, ממש ממליצה! לא צריך לסבול את החוסר נוחות הזו, חיפשתי שנים פיתרון ואני מודה לאלוהים שמצאתי את איריס. מקצועית יסודית פרפקציוניסטית והכי חשוב ישרה ואמינה. ניתן לקבל מאיריס את מספר הטלפון שלי.

טיפול קרטוזיס פילאריס – חררה – חיספוס – פצעונים קטנטנים -במעלה הזרועות פנים גב ישבן וירכיים .

  • ללא בדיקות דם – ללא תרופות – ללא פגיעה בכבד.

 

לתאום פגישת ייעוץ חינם התקשר/י כעת ישירות אלי איריס לוי -0558833337 ותקבל/י עור חלק עד כמעט 90% החלקה.

  • בלי חררה – בלי חיספוס – בלי פצעונים – בלי כתמים

הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 – 6 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה.

תדירות הטיפולים : 2 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת הקושי ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

בטיפול המשמר בבית: יש להימנע מעור יבש ואמבטיות חמות. מומלץ השימוש בסבונים עדינים ללא קרצוף או שפשוף האזור.