טיפול באקנה בישבן או בקרטוזיס פילאריס בישבן?|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

טיפול באקנה בישבן לא דומה לטיפול בקרטוזיס פילאריס בישבן!  יש טיפול ב-IPL –  אבחון נכון הנו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין. 

קרטוזיס פילאריס גם בישבן – גבשושיות קטנטנות או פצעונים קטנטנים, הגורמים לעור להיות מחוספס, לא חלק, קוצני, יבש, דמוי חררה, עור ברווז עם נטייה להתפשט לאזור הפנים שמקבל גוון אדמומי, מחוספס. במעלה הזרועות, גם שם מלווה לעתים באדמומיות ובפצעונים דמויי אקנה. הגב החזה והישבן.

וזה לא נעים ומציק ומערער את הביטחון העצמי, כי העור לא חלק במו בשאר חלקי הגוף וזה לא מתאים לך לא אסתטי.

לינוי בת 22טיפול בקרטוזיס פילאריס בישבן – הגעתי לאיריס בעקבות קרטוזיס פילאריס באיזור הישבן שהפריע לי שנים. לא אשקר, בהתחלה היייתי סקפטית מאוד לגבי הטיפול ולגבי התוצאות. הטיפול הראשון לא היה קל וגם הטיפול בבית דורש הרבה אבל לאחר 3 טיפולים כבר ראיתי תוצאות מהממות! בחיים לא הרגשתי את העור שלי שם כל כך חלק ונעים. אמנם יש להשקיע בזה כסף, זמן ואנרגיה רבה אבל יש בהחלט תמורה!!!תודה לאיריס המקסימה  ממליצה בחום.

טיפול קרטוזיס פילאריס – גם באזור הישבן זה לא טיפול אקנה בישבן בפוטותרפיה "אור כחול"!

האם זה מוכר לך? שילמת סכום הגון הבטיחו לך שזה יעבור בטיפול בפוטותרפיה ב"אור כחול" עם שלוב של קרמים שהקוסמטיקאית רקחה בעצמה והדביקה מדבקה עם שמה – ללא אישור משרד הבריאות – ללא פירוט המרכיבים הפעילים של הקרם – ללא פירוט פעילות הקרם – ללא הזהרות מתופעות לוואי – ללא תאריך פג תוקף…

וזה לא עזר וזה לא עבר וזה לא שיפר… שלא יעבדו עליכם!

וזאת מכיוון שהאבחון היה שגויזה לא אקנה בישבן זה "קרטוזיס פילאריס"Keratosis Pilaris  גם באזור הישבן – המתבטא בפצעים פצעונים קטנים לעיתים  אדומים עם ראש קטן לבן, עור מחוספס ולא נעים למגע כמו חררה עם אדמומיות בולטת.

האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הפנים ולעתים אף במחשוף ובצוואר. בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם. במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה). עם נטייה להתפשט, לעתים קיימת הקלה בסימנים בקיץ והחמרה בחורף.  במקרים קשים במיוחד חסימת זקיק השער יכול לגרום גם להתפרצות פצעים, נגעים דמויי אקנה.

סובל/ת מ"קרטוזיס פילאריס" בזרועות/על הגב/החזה/ ואזור הישבן? רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? יש טיפול בשילוב קרן אור –IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF עד כ-90% החלקה עם אפקט מצטבר ולטווח ארוך.

  • הטיפול ניתן על ידי איריס לוי עצמה כטיפול אישי ופרטני ולא ממטפלות שאך זה סיימו קורס כפי שנהוג במכונים העוסקים בתחום וניסיונן אינו מוכח.
  • ללא בדיקות דם – ללא תרופות – ללא פגיעה בכבד.

זהו תהליך לא פשוט, ונדרשת התמדה, השקעה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע, המתמחה בפתרון לבעיות עור. קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי. ההכרחי לטיפול  גם "בקרטוזיס פילאריס" בישבן.

סקפטי/ת לא מאמינה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעל 140  המלצות של לקוחות מרוצים ואף לקבל טלפון להתרשמות.

לתאום פגישת ייעוץ חינם התקשר/י כעת ישירות אלי איריס לוי -0558833337