טיפולי דליפת שתן ללא ניתוח בעזרת גלי-רדיו בכל הערים

בחורה עם מחשב נייד

טיפולי דליפת שתן ללא ניתוח בעזרת גלי-רדיו בכל הערים

שפתיים – טיפולי דליפת שתן ללא ניתוח בעזרת גלי רדיו מבוצעים במרכזים שונים ברחבי הארץ ומאפשרים לנשים רבות שמגיעות לגיל המעבר ונתקלות בבעיית דליפת השתן להפסיק לסבול. טכנולוגית גלי-רדיו הינה טכנולוגיה חדישה, אינה פולשנית ומאפשרת לפתור את בעיית דליפת השתן במספר טיפולים קצרים. דליפת שתן הינה תופעה מוכרת אשר מופיעה אצל כשליש מהנשים שעברו את גיל 40. דליפת השתן מופיעה בצורה קלה יותר, כגון- דליפת שתן בעת מאמץ, ובצורה קשה יותר, אשר משבשת לחלוטין את חיי היומיום. בעיית דליפת השתן נוצרת כאשר מנגנון הסגירה של שלפוחית השתן נפגע ומפסיק לתפקד טוב, כך נגרמת בריחה בלתי-רצונית של שתן.

טיפול לא ניתוחי

נשים רבות חוששות לפתור את הבעיה בצורה ניתוחית, זאת מכיוון שלעבור ניתוח כרוך בלקיחת סיכונים מיותרים עבורכן. כיום, טיפולי דליפת שתן נעשים בצורה לא ניתוחית ולא פולשנית. הצלחת הטיפולים השמרניים הינה רבה. לטיפולי דליפת שתן בעזרת גלי-רדיו יש יתרונות רבים. טיפולי דליפת שתן בעזרת גלי-רדיו אינם כואבים כלל, הם כוללים בין 3-5 טיפולים אותם תצטרכו לבצע באופן עקבי בכדי ליהנות מתוצאות לאורך זמן, הטיפולים אינם אורכים יותר משעה, הם אינם מצריכים זמן החלמה, מאפשרים חזרה מידית לשגרה והשיפור מן הטיפולים במרבית המקרים מגיע בצורה מידית. חשוב להקפיד לעבור את סדרת הטיפולים כפי שנקבעה לכם בפגישת הייעוץ עם צוות המרכז, זאת מכיוון שככל שתתמידו ותבצעו כל טיפול, התוצאות יהיו חיוביות יותר ויופיעו לאחר זמן קצר יותר.

טיפול בגלי-רדיו

נשירת שיער – לאחר שבחרתן את מרכז הטיפולים המתאים ביותר עבורכן, תוכלו להגיע לפגישת ייעוץ עם צוות המרכז אשר יסביר לכם על הטיפול בגלי-רדיו. הטיפול בגלי-רדיו נעשה באמצעות מכשיר המוצמד אל האזור האינטימי שלכן, המטרה של המכשיר הינה לגרות את מנגנון הסגירה של שלפוחית השתן בכדי שיתחיל לתפקד בצורה טובה, התפקוד החיובי ימנע דליפת שתן בלתי-רצונית. טיפול בגלי-רדיו הינו טיפול יעיל המאפשר לכן להפסיק לסבול מדליפת שתן. בפגישת הייעוץ תיקבע לכן סדרת טיפולים ייעודית, אשר תכלול מספר טיפולים אליהם תצטרכו להגיע, במידה ותחסירו מהטיפולים זה יגרור חזרה למצב הרגיל של שלפוחית השתן שלכן.