טיסה בהשראה

יש לי חלום! רוצה שכל בית ישראל יוכלו להעזר ולהנות מסרטוני ההשראה באנמציה בערוץ היוטיוב שלנו ,יחד עם זאת התמקדתי כאן בנישה יחודית להגשמת החלום והם הנוסעים במטוסים הישראליים כחול לבן שלנו

אמצע פברואר טיסה למיאמי, שלושתנו ישובים בטיסת הלילה 007 בדרימליינר של אל על, קיבלנו החלטה לטוס לפלורידה לאירוע משפחתי ל-5 ימים, בן זוגי דניאל, אני וצרפנו גם את עידן אחד הבנים שלנו ויצאנו לדרך, מה לא עושים בשביל איחוד משפחה בשמחה.

maxresdefault

תמונה: ערוץ רשמי אל על ביוטיוב

הטיסה  ארוכה, כ-12 שעות, לאחר שנת הלילה הקצרה, התחלתי להתעסק במערכת הבידור האישית שלי המטוס. מדובר על מערכת עשירה ומגוונת עם מסך מגע שמכילה המון סרטים, סדרות, מוסיקה ומשחקים. אז התחלתי לחפש סרטים ומצאתי 2 שהיה לי כיף לצפות בהם, התחלתי עם השלישי והפסקתי באמצע זה כבר היה קצת יותר מידי. משם עברתי לסדרות דלגתי מסדרה לסדרה  צפיתי באחד עד שניים ואז ממש כבר התעייפתי מאוד . פתאום עלתה בי מחשבה איזה מרענן וחדשני זה לראות סרטונים קצרים מעוררי השראה שיתנו לי דרייב, שיעשו לי אנרגיה טובה, שילמדו אותי משהו חדש על החיים. הרגשתי שהגעתי לשלב שבו מיציתי את התכנים, רוצה משהו פראשי, קצר וממוקד, ורק דבר אחד עלה לי לראש ערוץ STEP BY STEP זה הדבר שחסר לי כאן בטיסה.

כן, כן, זה ערוץ היוטיוב שלנו STEP BY STEP שבו סרטוני השראה והתפתחות אישית באנמציה. הערוץ מתפתח כל יום עוד ועוד, היום הגענו כבר ליותר מ-15,500 רשומים ויש לנו יותר ממיליון צפיות בערוץ , מדובר בסרטונים קצרים של 3 עד 5 דקות עם תכנים ממוקדים ומדוייקים שניתן ללמוד מהם המון, וככל שאני חושבת על זה הנוסעים של אל על יכולים להרוויח ובגדול, כך גם חברת אל על. המסרים הם מחזקים ומעצימים.כל אחד מהנוסעים יכול להעזר בטיפים ובשיטות שניתנים ליישום מיד לאחר הצפייה בסרטון. בערוץ יש סרטונים כמו שפת גוף מנצחת, איך להגיע לעצמאות כלכלית, איך להעצים את הביטחון העצמי שלנו, איך ליצור תקשורת טובה יותר ועוד עשרות סרטונים נוספים . זו דרך מעולה להעצים את הנוסעים תוך כדי טיסה בדרך קלילה ואוורירית בשימוש במערכת הבידור במטוס

1.6470034.1496266728

צילום: Getty Images IL

במפגש האחרון שבו קרין העלתה את הרעיון להתחבר לחלום בקבוצת הדיגיטליות, ראיתי מטוסים זה היה דבר הראשון שעלה לי, וחשבתי לעצמי אם זה הדבר הראשון שעלה לי, אז אני צריכה ללכת על זה ולמצוא את הדרך לקדם את החלום הזה. אז מכאן אני קוראת למקבלי ההחלטות בחברת אל על, סמנכ"ל השירות של אל על, זה שמחליט על תכנים,  בנוסף אני גם קוראת למקבלי ההחלטות של חברות התעופה הישראליות האחרות ארקיע וישראייר להרים את הכפפה, לצפות בתכנים של הערוץ שלי שהוא דובר עברית, יצירה ישראלית כחול לבן. אין לי ספק שאנשים יוכלו לקבל תכנים מעניינים עם מסרים של התפתחות אישית והעצמה. מבחינתי הפצת הערוץ זה לגמרי הגשמת החלום.

החלום הגדול שלי זה שכל בית ישראל יראו את הערוץ שלי התקדמו ויצליחו להגשים את החלומות שלהם , הסיבה שבחרתי דווקא להתחיל בנוסעים של המטוס ,זה כי במטוס שבו יש 'קהל שבוי' שאין להם לאן ללכת והם פנויים לכמה שעות להתמקד בעצמם. לדעתי סרטוני השראה באנמציה בהחלט יכולים במקום הזה לקדם כל אחד למקום טוב יותר.

אל על 

אלסי צעד ועוד צעד
מנטורית ומנחה לתהליכי צמיחה ושינוי בכלים של NLP ואימון, בהמשך ישיר לזה יש לי ערוץ יוטיוב STEP BY STEP עם סרטוני השראה והתפתחות אישית באנימציה, בתחומים כמו כסף, עצמאות כלכלית, שפת גוף, תקשורת בית אישית ביטחון עצמי וכריזמה.