טיול לסופ"ש: קיסריה

קיסריה

אם אתם מחפשים טיול מהנה לסופ"ש הקרוב, אל תפסלו ביקור בגן הלאומי קיסריה. הטיול מתאים לכל המשפחה לרבות טיולים עם הילדים או טיול זוגי.

עיר הנמל העתיקה שנבנתה על ידי הורדוס, היא בין המקומות היפים בישראל. בגן הלאומי קיסריה (לציין כי הכניסה היא בתשלום) תוכלו לראות ולהתרשם מהשרידים הארכאולוגיים שנשמרו באזור, כמו ההיפודרום (ששימש לתחרויות סוסים והיו בו 10,000 מושבים!), התיאטרון הרומי, בית המרחץ ומבנים נוספים. את הנמל ושובר הגלים שבנה הורדוס לא ניתן לראות משום שהוא נמצא מתחת למים.

קיסריה

כיום נערכים בהיפודרום מופעי סוסים המשחזרים את התקופות והשלבים שעברה קיסריה, כמו כן, ישנו מופע אור קולי מרהיב (באנגלית או בעברית) המספר למבקרים את סיפורה של עיר הנמל העתיקה. גם מחוץ לגן הלאומי של קיסריה אפשר לראות שרידים ומקומות היסטוריים כמו האובליסק המפורסם שהורדוס הביא לאזור, אמת המים של קיסריה (הכניסה חופשית), מוזיאון ראלי לאומנות ומועדון צלילה הסמוך לעיר העתיקה.

באזור קיסריה יש מסעדות ומקומות ייחודיים לאכול ארוחת בוקר או ארוחת צהריים, כמו כן, אפשר להירשם לסיורי סגווי ואם אתם בטיול זוגי, קנחו את היום בבילוי באחד ממכוני הספא בקיסריה.