טיולי טרקטורונים לימי כיף ימי גיבוש

בחורה עם מחשב נייד

יותר ויותר ארגונים וחברות מארגנים ימי כיף וגיבוש לעובדי החברה כדי לאפשר להם להעביר חוויות לא רק בין מסדרונות החברה, אלא באווירה קצת יותר משוחררת ונעימה. ימי כיף שכאלה תורמים רבות להנאתם של העובדים, וכידוע – עובד שטוב לו מביא תפוקה טובה יותר וכך תורם יותר מעצמו למען הצלחת החברה.

אז ישנם ארגונים שמארגנים לעובדים ימי כיף וגיבוש פעם אחת בשנה, ויש כאלה שמגדילים ראש ומארגנים פעמיים בשנה ואף יותר. המשותף בין כולם היא הדילמה בבחירת האטרקציה, הרי כולם פה אחד מעוניינים באטרקציה  מהנה, כזאת שתפתיע את עובדי החברה ותגרום להם לחזור עייפים אך מרוצים.

טיולי טרקטורונים כבר ניסיתם?

אם עדין לא ניסיתם טיולי טרקטורונים לימי כיף וגיבוש, דעו כי אף פעם לא מאוחר וממתינה לעובדים חוויה בלתי נשכחת. את הטיול תוכלו לערוך בכל לוקיישן רצוי בטבע כמו באזור הצפון הקרוב והרחוק, באזור המרכז, הדרום והלוקישיין הכי הכי  נחשק– בהרי ירושלים. באזור ירושלים תוכלו ליהנות משני העולמות, גם מהאווירה הרומנטית של ירושלים וגם מנופים עוצרי נשימה ומגוון מקומות היסטוריים ומעיינות ששווה לעצור ולהשתכשך בהם.

אז למה דווקא טיולי טרקטורונים לימי גיבוש וכיף?

בגלל האתגר האקסטרימי – אין ספק שנהיגה על טרקטורון היא חווייתית ומאפשרת לעובדים ליהנות מאדרנלין ואווירה אקסטרימית שדי חסרה להם בשגרת היום יום הלחוצה. הנסיעה יכולה להיות כמה שעות בטבע הפתוח ואפילו נסיעה כוללת לינה בטבע או בצימרים קרובים ללוקיישן שתרצו לטייל בו.

בגלל הנופים העוצרי נשימה – בטיולי טרקטורונים ניתן לעצור בדרך וליהנות מנופים עוצרי נשימה שדי קשה למצוא בשגרת היום יום במשרד. בדרך העובדים יוכלו לעצור, לערוך פיקניק מהנה, להשתכשך בנחלים ומעיינות, להיכנס למערות עתיקות וליהנות ממגוון מקומות היסטוריים עם סיפורים מרתקים.

כאן תוכלו להרחיב על ימי גיבוש וכיף בטיול טרקטורוני אקסטרים בירושלים.

בגלל החיבור בין העובדים – הנסיעה החווייתית בטרקטורון בהחלט יכולה לחבר בין העובדים וגם לשבור דיסטנס בין המנהלים לעובדים, הרי בשטח כולם שווים וכולם מפגינים כישרונות שאולי עמיתיהם לעבודה לא הכירו. אין ספק שבתום הטיול האווירה במשרד תהיה מהנה יותר עד הטיול הבא.