טופ פולישינג

פוליש ווקס
פוליש ווקס

אנו בחברת טופ פולישינג מתמחים בניקיון לכל מטרה ומקום. במשרדים, בבתים פרטיים ובחדרי מדרגות אנו נשמח להעניק לרצפה שלכם מראה רענן וזוהר שישנה את פני המקום לחלוטין.  אנו בחברת טופ פולישינג מציעים מגוון רחב של שירותי הניקיון.

בין שרותינו: פוליש וליטוש מרצפות בשיטות ייחודיות לנו, שיטות עבודה שלנו עם תוצאות מבריקות ומדהימות.

מטרת הטיפול הינה הברקת הרצפות תוך הענקת חומר השומר עליהן לאורך זמן מפני התיישנות ושחיקה.

פוליש ווקס – מעניק לרצפה שכבת הגנה נוצצת ומבריקה עם השתקפות מיוחדת במינה. חומר הווקס נמרח על הרצפה ומאט מעט את ספיגת הרצפות. הרצפה לאחר טיפול וקס הינה נוצצת ומבריקה, ובעלת השתקפות יפה ומיוחדת לאורך זמן. עוד יתרון חשוב מאוד של ניקיון שלנו הינו מחירו האטרקטיבי יחסית לסוגי הפוליש האחרים. יחד עם זאת חשוב לציין כי אורך החיים של ניקיון זהז קצר יותר מתהליכי ניקיון אחרים, והרצפה נשארת חלקה לעומת סוגי ניקיון אחרים שאינם מותירים רצפה חלקה כל כך. קיימים גם טיפולי פוליש וקס אנטי-סטטי .טיפול מסוג זה מתאים לרצפת pvc. ניקיון מסוג ווקס אנטי-סטטי – יתרונו בכך שהוא מונע החלקה ויוצר שכבת הגנה מחשמל סטטי. עבור מי מתאים סוג זה של עבודה? בעיקר, עבור לקוחות מתחומי מעבדות הייטק ותעשיות האלקטרוניקה.אנו ממליצים לחזור על פעולת פוליש ווקס אחת לשנה לשמירה על המרצפות מבריקות וחלקות לאורך זמן ולהשגת תוצאות מרביות.

חומרים לניקיון הבית
ניקיון ופוליש

פוליש קריסטל – מעניק לרצפות מראה רטוב ומרשים תוך מריחה של חומר החודר לתוך הרצפות ושומר עליהן לאורך זמן מפני שריטות וסימני גרירת רהיטים. פוליש קריסטל הינו החדרה של החומר אל תוך הרצפות המתבצעת בארבע שכבות ושכבה חמישית שהיא השכבה המשמרת.

מה ייחודו של בשיטה הזאת? היתרון הגדול של הברקה קריסטלית הוא שהיא מונעת החלקה. הברקה קריסטלית  מותירה את הרצפה נקייה וזוהרת אך לא חלקה. הברקה קריסטלית מתאים מאוד לכל סוגי אבן ושיש, להוציא גרניט פורצלן או קרמיקה.

פוליש קריסטל נשמר לאורך זמן ולכן יש לחדשו רק אחת לשלוש שנים, וזאת בניגוד לפוליש מסוג ווקס אשר דורש בדרך כלל חידוש כל שנה.בכדי לשמור על תוצאות הטיפול לאורך זמן אנו ממליצים להשתמש בתכשירי ניקוי המיועדים לכך. מידע נוסף והמלצות שימור התוצאות המבריקות תוכלו לקבל מצוות טופ פולישינג המיומן שיגיע אליכם. אנו מתחייבים לתוצאות מדהימות ולעמידה בלוח הזמנים, תוך מתן שירות אמין, מקצועי ואדיב.

המאמר נכתב בחסות פורטל טופ פולישינג – https://www.top-polish.co.il