טבעת יהלומים מיוחדת עבור בחירת ליבך

כבר יותר מ-20 שנים שאני עושה את מה שאני באמת אוהב: מעצב תכשיטים וגם טבעות יהלומים בירושלים! לצד עבודת הצורפות, אני גם בעל תעודת גמולוג, ועבודותיי הוצגו בגלריות הגדולות ביותר בעולם. אני חש סיפוק אדיר לשמח נשים וגברים ברגעים המרגשים שלהם ביותר: לקראת הצעת הנישואין, רגע לפני החתונה עם בחירת טבעות נישואין בירושלים ובכל אירוע מרגש אחר שבו נרכש תכשיט. תכשיטים מביאים עמם המון שמחה, ואני מאושר שנפלה בחלקי הזכות לקחת חלק באירועים מרגשים וברגעים של אושר טהור.

טבעות יהלומים בירושלים לרוב יהיו טבעות אירוסין, אך לא רק. כל עבודת עיצוב שלי, מאופיינת בתכונות ייחודיות, וניתן לזהות את הטאץ' שלי בכל תכשיט. אני שם דגש רב על החומר הגולמי, ונותן לו כבוד בכל עיצוב. אני מעצב את התכשיטים כך שישמר המראה הנייטרלי והעדין, לצד שזירת אלמנטים עיצוביים שיהפכו את החומר – לתכשיט. אני נוטה לעיצובים קלאסיים שאינם תלויים בטרנדים או בתקופה, אלא תכשיטים בירושלים שתמיד ירגש וישמחו!

התכשיטים שאני מציע בחנות שלי:

סטנדרט השירות שלי ו"השילוש הקדוש"

שמי צדוק יהודה, ומעבר לכך שאני צורף ירושלים שחשוב לו להפתיע עם עיצובים ייחודיים, גם חשוב לי להעניק שירות יוצא מן הכלל. רכישת טבעות יהלומים בירושלים מעידה תמיד על אירוע מרגש באופק, או כזה שחוגגים ברגעים אלו ממש. אני מאמין כי שירות טוב מייצר חוויה טובה, והופך את חווית הקנייה לבלתי נשכחת. לכן, אני נצמד לסטנדרט הבא שתקף לכל רכישה אצלי:

  • במעמד רכישת אונליין כאן באתר, מוצע משלוח חינם!

  • כגמולוג, אני מעניק תעודה גמולוגית על התכשיטים

  • אני שמח להעניק אחריות על התכשיטים שלי!

עד כמה יהלומים משמעותיים לעיצוב תכשיטים?

אני מאמין שיהלומים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב התכשיטים. יהלום נחשב נדיר, ומאחר ולא מעניקים אותו במתנה בכל יום, הוא מקבל מעמד יוקרתי וסופר-ייחודי. ישנם אירועים שבהם היהלומים כמעט הכרחיים, כמו במעמד הצעת נישואין. מדוע היהלומים חשובים כל כך? מכמה סיבות:

  • ראשית, היהלום משקף אהבה, כוונה והשקעה רבה

  • שנית, כל אישה מצפה ליהלום על טבעת האירוסין

  • חשוב! יהלומים משובצים גם על טבעות בסגנון קלאסי

טבעות יהלומים בירושלים מספרות סיפור של אהבה, ועם העיצובים שלי מדובר על סיפור אהבה קלאסי, מעוצב, חדשני ובוטיקי. אני מאמין בשקיפות מלאה אל מול קהל הלקוחות שלי, ולכן ניתן להתרשם מכל העיצובים שלי, לרבות טבעות יהלומים בירושלים, כאן באתר. בנוסף, לכל תכשיט מוצמד מחיר כך שכל גבר יוכל לבסס את הרכישה הנוחה לו ביותר תקציבית. ניתן למצוא אצלי בקטלוג גם תכשיטי זהב בירושלים ללא שיבוצי יהלומים.

הצעת נישואין עם טבעת ותכשיט במתנה

טבעות יהלומים בירושלים ניתנות באופן אוטומטי בהצעת הנישואין. כידוע, טבעות אירוסין בירושלים בונות גשר של אהבה, ועל פי המסורת המקסימה ההצעה מבוססת על הענקת טבעת – מהגבר לאישה. אותה טבעת, נישאר כתזכורת לאהבה הגדולה, הנאמנות וההבטחה להיות שם תמיד. לצד טבעת האירוסין, ניתן להעניק בהצעת הנישואין מתנה נוספת ומעוצבת – תכשיט נוסף. בתור צורף שעוסק במלאכת עיצוב תכשיטים בירושלים, אני מעצב גם צמידים, עגילים ותליונים.

טיפ קטן ממני: על מנת שתהיה התאמה עיצובית בין הטבעת לתכשיט הנוסף שנרכש, כדאי לבחור באותו סוג זהב – לבן או צהוב. כך, אהובתך תוכל לענוד את התכשיטים במקביל תוך שתישמר ההרמוניה העיצובית.

כמה עולה אצלי טבעת אירוסין?

טבעות יהלומים בירושלים לא מוצעות במחיר אחיד, אלא שישנו מנעד רחב מאד של מחירים. כאמור, אני דוגל בכך שהמחירים צריכים להיות שקופים – גם כאן באתר שלי שמתפקד כחנות אינטרנטית. אני מציע לכל גבר, לחפש את הטבעת שהוא רוצה להעניק על פי הגדרת תקציב. כך, יופיעו תוצאות שרלוונטיות לתקציב שהגדרת. הטבעת הזולה ביותר אצלי מתומחרת בעלות של כ-1980 שקלים, ואילו היקרה ביותר מגיעה למחיר של כ-16,000 שקלים. המחיר נקבע על פי מידת העיצוב, משקל היהלומים, הצבע והניקיון שלהם.

טבעת אירוסין קלאסית להצעת הנישואין

כמעט תמיד, גברים פונים אליי בבקשה לרכוש טבעת אירוסין בירושלים בסגנון קלאסי. כאמור, אני נוהג לתת כבוד לחומר בעיצוביי, תוך שמירה על קווים נקיים שנותנים את הבמה לגולמיות החומר. כך, ניתן להבטיח תכשיט על זמני שיהיה רלוונטי גם בעוד עשור, שני עשורים ויותר. האהבה היא הדבר הקלאסי והנצחי ביותר, וכך גם טבעות יהלומים בירושלים המעוצבות על ידי. הטבעות הקלאסיות מעוצבות גם בזהב לבן וגם בצהוב, כאשר שיבוצי היהלומים הם אלו המוסיפים את הטאץ' העיצובי הייחודי.

טבעת דקה או עבה – מה מתאים להצעת נישואין?

כלל הבסיס עם טבעת יהלום בירושלים להצעת נישואין, הוא שאין באמת מתאים או לא מתאים – אלא שיש את מה שנכון לאהובתך. אני מעצב טבעות יהלומים בירושלים בסגנון דק ועבה, זאת מאחר וישנה דרישה לסוגי עיצובים שונים. באופן כללי, הטבעת הדקה תהיה בעלת נראות אלגנטית ועדינה יותר, בעוד טבעות עבות בעלות נוכחות מרשימה ומאסיבית יותר. ניתן להתרשם ממידת עובי הטבעות כאן בקטלוג שלי, ובהתאם לבסס את הבחירה.

בוא נתאם פגישה!

בשונה מחנויות תכשיטים אחרות שמציעות למכירה טבעות יהלומים בירושלים, אני מתאם פגישות אישיות עם הלקוחות שלי. חשוב לי מאד להיות פנוי ולהעניק את מלוא תשומת הלב לכל לקוח. אני מזמין אותך להשאיר לי פרטים או להתקשר אליי, ונתאם פגישה אחד על אחד ביום ובשעה שנוחים לך. כך, אוכל להכין את הסטודיו, ואפילו להכין מראש דגמים שתרצה לראות. גברים לא רוכשים בכל יום טבעות יהלום בירושלים, ולכן חשוב לי מאד לבסס את חווית השירות הטובה ביותר!