טבעי ובריא

בחורה עם מחשב נייד

טבעוני – טבעי ובריא!

 כבר שנים ארוכות שאנחנו מנסים לברוח ממזונות התעשייה המועבדים ומלאים בכימיקלים המזהמים את גופנו , במקום פשוט לאכול את האוכל הבריא והטבעי שהטבע העניק לנו, אך מדוע כדאי לנו לאכול אוכל טבעוני ולא אוכל מעובד? הנה כמה תשובות.

רכיבים:

מי מאתנו לא הלך לספור בכדי לקנות חלב פרה או שוקולד ומעדן חלב ומצא מאחורה שורה ענקית של כמקלים שהכניסו לתוך המעדן והאמת מי מאתנו מבין מה הם אומרים. המוצרים הטבעונים אינם מכילים כימיקלים אלא מה שנמצא מסביבנו בטבע הנפלא שלנו , גם בריא גם טעים וגם טבעי.

צער בעלי חיים:

חלק מאתנו שמחלטים לאכול מזון טבעוני לא עושים זאת רק מאורח חיים בריא וטוב אלא גם בגלל הסבל שעוברים בעלי החיים במשחטות ובמחלבות הגדולות בארץ. המזון הטבעוני הוא 100% של הטבע ולא נגרם סבל לאף בעל חיים בדרך אל הצרכן , לדוגמא ניתן להכין שוקולד ביתי באמצעות כמה מצרכים ללא חלב.

טעם:

ישנם מוצרים המשווקים ומיוצרים ע"י חברות מזון מהגדולות בארץ שמציעות את המוצר אבל שוכחות לרשום שהוא אינו מכיל 100% ממה שקנינו , לדוגמא ישנו מוצר שהוא בטעם ממרח תמרים, אבל בתווית האחורית ניתן לראות רק שהתמר הוא 50% מתכולת הקופסא וחצי ממנה הוא סוכר , צבעי מאכל וחומרים אחרים , במזון הטבעוני המוצר הוא 100% מהרכיב שאתם מתכוונים לקנות.

לסיכום: מורים טבעיים הם בריאים טובים וטעימים. אז רכשו לכם מוצרים טבעונים.