חתונות בטבע? אולי כדאי לשקול שוב

עד לפני כמה שנים, כל הזוגות מאותה העיר היו מתחתנים באותו אולם אירועים. בהדרגה, זוגות מערים מסוימות הפכו "נועזים" יותר והרחיקו ממקום המגורים אל עבר מתחם אירועים שבו הם חלמו תמיד להתחתן. ענף החתונות הוא ענף דינאמי, וכזה שמשתנה מן הקצה אל הקצה עם כל עונה שעוברת. כך, האירועים "הקלאסים" כבר אינם עומדים לבדם, אלא שישנן גם חתונות קונספט, חתונות הפוכות וגם חתונות בחיק הטבע.

רגע לפני שגם אתם מחליטים לחגוג תחת כיפת השמיים את אירוע האהבה שלכם, דעו כי חתונה בטבע טומנת בתוכה לא מעט סיכונים שכדאי שגם אתם תהיו ערים להם:

אתם אוהבים את הטבע, אבל מה עם האורחים?

אמנם מדובר על אירוע האהבה הגדול שלכם, אך עליכם לקחת את האורחים שלכם בחשבון דרך קבע. למרות שאתם חתן וכלה (וזה הדבר החשוב ביותר), לא ניתן להתעלם מהעובדה כי אתם גם מארחים ביום המיוחד שלכם. בעוד החברים הטובים שלכם ככל הנראה יזרמו אתכם על החתונה בחיק הטבע, גם ישנם אורחים מבוגרים יותר שזקוקים לתנאים נוחים יותר, דרך נגישה יותר וסביבה אידיאלית יותר.

אתם תלויים מאד במזג האוויר

כשאתם חוגגים עם גן אירועים בתל אביב לדוגמא, יש לכם את השקט כי לא משנה מה יהיה – אתם מוגנים. מזג האוויר הוא דבר שלא ניתן לשלוט בו, כך שגם חתונת אביב או קיץ יכולה להפתיע עם גשם של ברכה. במקרה בו אתם מתחתנים במתחם אירועים, תמיד יהיה ניתן להעתיק את האירוע אל החלל הפנימי. מנגד, כשאתם מתחתנים בטבע, אתם שמים את כל הביצים בסל אחד בלבד – מה שגם גורם לכם להמר במידה רבה על טיב האירוע שלכם.

זבובים, זוחלים ומה שביניהם

לחגיגה בטבע אמנם יש לא מעט יתרונות, אך אסור לשכוח לרגע את החסרונות. כשאתם חוגגים תחת כיפת השמיים בחורשת טבע, אתם צריכים לקחת בחשבון גם את האורחים שאינם רצויים תמיד: מזבובים, זוחלים ועד אורחים מסוכנים אחרים שלבטח לא תרצו באירוע שלכם.

לעתים, ההוצאה גדולה יותר משאתם מדמיינים

לא אחת, הזוגות מעידים כי המוטיבציה שלהם לחגוג בטבע היא בעיקר הוזלת העלויות. בפועל, חתונה בחיק הטבע יכולה לעלות לכם יותר בעת שאתם צריכים לדאוג לכל רשימת הספקים בעצמכם: משירות קייטרינג, דרך שירותי תאורה והגברה ועד פתרונות מיזוג אוויר. אירוע החתונה שלכם הוא אירוע חד פעמי – עשו הכל על מנת שהוא יהיה בלתי נשכח!