חתונה רטובה באקסטרים

טראש דה דראס הוא טרנד בעולם החתונות ושמלות הכלה. מתלבשים מתאפרים והולכים להרוס את הכל בצילום אומנותי. כבר ראית את אותן שמלות באותם לוקיישנים אבל בא לך משהו חדש, אחר, מרענן. מה עושים ? אם יש לך אומץ יש לנו הצעה בשבילך

צילומים הם אלו שמנציחים רגעים וכשמדובר בחתונה אז הם חייבים להיות מושלמים כמו בקטלוג אופנה. הרעיון של טראש דה דראס הוא להתאפר, להתלבש לצילומים לפני החתונה ואז ללכלך. להרוס הכל למען צילום אומנותי, תראו מה יוצא כשמשלבים גם ספורט ימי.

עונת החתונות היא תמיד בשיא הקיץ, חם ושמלת הכלה מכבידה החליפה מזיעה ועוד לפני שיצאת בא לך לחזור. כשאפשר להרטיב הכל ולצרף לזה חוויה מלאה באדרנלין אפשר גם ליהנות.

a

הראשונה שהחליטה על חתונה רטובה עד הסוף היא לא אחרת מאשר מעיין פורטר, בוגרת הישרדות לשעבר יחד עם בעלה ליאור אליהו.

הצילומים האלה יהיו בלתי נשכחים עוד הרבה שנים, טראש דה דראס באקסטרים בבית הספר – wake up ski school  בקיבוץ עין גב שבכנרת.

g

לוקיישן 

wake up ski school הוא בית הספר לסקי מים בבעלותו של ליאור אליהו, מבכירי גולשי הוויקבורד בישראל, מאמן נבחרת ישראל בעבר ואלוף ישראל בתחום במשך שנים רבות.

בית הספר המקצועי הראשון והיחיד מסוגו בישראל, בקיבוץ עין גב שבכנרת, בכדי לקדם ולמנף את ענף הסקי מים בו הוא מתמחה. מאז ועד היום בית הספר wake up ski school הכשיר ולימד מאות גולשים בישראל החל מילדים קטנים בגיל 5 ועד בוגרים בגילאים שונים ומתגאה ב 100% הצלחה.

d

אין צורך בהכנה מוקדמת 

עם השנים פותחה בבית הספר שיטת לימוד יחודית, ובבית הספר מתחייבים כי כל תלמיד יסיים כגולש לאחר חצי שעת שיעור סקי בלבד !

בית הספר wake up ski school הינו היחיד בישראל המורשה על ידי עמותת סקי המים בישראל ללמד סקי מים, ולכל המדריכים בו תעודות מדריכי סקי מים ותעודות מאמני סקי מים ישראליות!

בית הספר לסקי מתמחה בעיקר בלימוד ילדים והכשרת בעלי סירות לגלישה והפלגה נכונה ובטוחה, תוך מתן דגשים לבסיס נכון החל מהרגע הראשון.

כי וייקבורד וסקי מים לומדים מהמקצוענים והטובים ביותר .

חבילת חתונה רטובה

היום המיוחד יכול להמשיך בסירה המפוארת לתוך השקיעה, בליווי מוסיקה רומנטית וארוחה מפנקת.

h

חתונה רטובה ברגוע 

לא אנשים של אקסטרים , יש אפשרות לחתונה רטובה ברגוע.

wake up ski school מאפשר צילומי חתונה רטובה על סאפ, משלב חתירה על גלשן בעמידה תוך כדי שימוש במשוט לחתירה. עוד באותו היום תעמדו ותחתרו בקלות על ציוד חדש ומתקדם. העדיפות כמובן לחתירה בשעות הבוקר המוקדמות שהמים עוד שקטים ואין עדיין רוח.

אם תרצו לחזור אחר כך יחכו לכם בקיבוץ עין גב שבכנרת, לשיעורי סאפ אשר מאפשרים עבודה על שיווי משקל, כושר גופני, שיפור היציבה היום יומית פיתוח קאורדינציה וחיטוב.

שתהיה לכם חתונה רטובה ומהנה טראש דה דראס בהמון הנאה .

קרדיט צלמים :

שי שבירו –  לפרופיל הפרטי לחצו  כאן  | פייר מיקאל כהן לדף העסקי לחצו כאן

לדף העסקי של wake up ski school לחצו כאן

לאתר של wake up ski school לחצו כאן

לפייסבוק העסקי של הכותבת אנג'ליקה Angel To Business לחצו כאן 

אנג'ליקה אגבייב
האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי.על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.