חתונה ממבט ראשון: על דקלה ואלון, צוקית ודודו ומידת התאמה זוגית ביניהם:)

חתונה ממבט ראשון: צוקית ודודו, דקלה ואלון: מהי מידת התאמה זוגית ביניהם? האם אפשר היה לגשר על הפערים ביניהם? וגם מתנה לי אליכם: בדיקת התאמה זוגית עם אנשים יקרים לכם. כנסו- הבמה שלכם…

בחורה עם מחשב נייד

מבט חטוף על מפת לידה נומרולוגיה קבלית, מגלה מיד אתגרים בהתאמה זוגית של  שני הזוגות: דקלה ואלון, צוקית ודודו. ולא פלא שלא נשארו ביחד. ניתן לבדוק זאת בשני מדדים: האחד לפי נומרולוגיה \תאריך לידה, והשני- שילוב אותיות השם פרשנות לפי הקבלה.

 דקלה ואלון – מהי מידת התאמה זוגית ביניהם?

לפי נומרולוגיה\תאריך לידה –  דקלה נולדה בתאריך 17.8.1987, אלון 16.6.1981

השיעור בזוגיות ביניהם הינו מספר 1 – ז"א כדי לבנות זוגיות טובה ומאושרת, היה עליהם לפעול כגוף אחד וללא מאבקי כוח ומשחקים של אגו. האומנם פעלו הם כגוף אחד? היו רגעים שכן והיו יותר ש…לא!

לפי הקבלה- שילוב אותיות השם – מצביע על קשר חם, לוהט ומשיכה מינית טובה. שניהם זקוקים לחופש, כי אם לא, מתלהטת ביניהם אש שורפת. כדי להצליח, היה עליהם ללמוד לכבד אחד את השני, לשמור על חופש אישי ולא לדכא. שילוב אותיות ניווט הכעסים מצביע על רגישות יתר של דקלה, ונטייה לכעס ללא סיבה מוצדקת מצד אלון.

שורה תחתונה: במידה והשיעור בזוגיות היה שונה, יש מצב שההתאמה הזוגית הייתה טובה יותר.מניסיון שלי עם זוגות רבים- אחד הממדים החשובים לבדיקת התאמה, זה חיבור תאריכי הלידה של השניים ומציאת האתגר לשמירה על זוגיות טובה.

צוקית ודודו – מהי מידת התאמה זוגית ביניהם?

לפי נומרולוגיה\תאריך לידה –  צוקית נולדה ב-10.11.1988. דודו – 13.1.1983

כמו דקלה ואלון, השיעור בזוגיות ביניהם הינו מספר 1 – ז"א כדי לבנות זוגיות טובה ומאושרת, היה עליהם לפעול כגוף אחד וללא מאבקי כוח ומשחקים של אגו. האומנם פעלו הם כגוף אחד? היו רגעים שכן והיו יותר ש…לא!

לפי הקבלה- שילוב אותיות השם –קשר של שמחה, אולם היו בו רגשות מעורבים. צוקית ודודו לא הרגישו מספיק חשובים אחד בעיני השנייה וזה הפריע לקשר. בנוסף, חיבור האותיות מצביע על חוסר מזל, עוגמת נפש וכאב בקשר הזוגי. דבר זה הצריך מחשבה רצינית לגבי העתיד. במידה והיו נשארים ביחד- ייעוץ זוגי מעמיק היה עוזר לפתור את האתגרים.

שורה תחתונה: קשר דיי מאתגר במיוחד שצוקית ודודו הפכים באופיים. ולדעתי, יכלה להיות הצלחה ובתנאי, שצוקית הייתה מכילה את דודו, מרימה אותו לטונים הגבוהים שלה והייתה קשובה לו. כי דרך בן הזוג היא לומדת על עצמה ומקבלת תובנות.

 ראיתם איזה כלים מדהימים עומדים לרשותנו, כדי לדעת אם בן הזוג מתאים, אם לאו. התאמה זוגית נותנת מענה להמון שאלות: אם את רווקה- האם לבחור ביוסי, או במשה? למה בעלי ואני רבים כל הזמן? האם להתגרש מהבעל ולחבור למאהב, או אולי שווה לשקם את הקשר הזוגי ולזרוק את המאהב? ואפילו נותן מענה לשאלה: למה אני לא מסתדרת עם הבוס שלי\ אחותי\חמותי? וכו…

 אז…רוצים גם אתם לדעת התאמה זוגית ביניכם לבני\בנות הזוג שלכם? הכינו עט ונייר, כנסו כאן וצאו לדרך…

 

בהצלחה ובאהבה,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: נפתלי פרום\ זיווג מן השמים.