חתונה בהפתעה: מה עושים כשאין זמן להתאפר לאירוע ?

מדריך מקוצר לאירוע בהפתעה כשיש זמן מועט להתאפר

התאפרתי בחצי שעה
התאפרתי בחצי שעה

לחוצה בזמן להתאפר לאירוע/מסיבה? אל תחששי מפאת הזמן יש לך את כל הזמן הנדרש בשביל להתאפר איפור ערב מושלם .

מה את צריכה לעשות? ללכת אחרי השלבים הבאים:

לא לוותר על השלב המקדים לאיפור – לא משנה כמה את לחוצה וכמה מעט זמן יש לך להתאפר, מומלץ שלא תוותרי על השלב המקדים החשוב כל כך של ניקוי העור, והזנתו בלחות במקרי הצורך. דאגי לשטוף את הפנים עם סבון פנים טוב ובמידה ומדובר בעור יבש מרחי עליו שכבה של קרם לחות. כל זה יכול להיעשות בתוך דקה וחצי, ובלי ניקיון טוב והזנה של העור האיפור ייתפס וייראה הרבה פחות טוב

מייק אפ דחוס ליצירת שכבה אחידה במהירות – במידה ואת ממש ממהרת, התחילי את האיפור במריחת שכבה אחידה של מייק אפ דחוס ולא נוזלי (לוקח מעט יותר זמן למרוח באופן אחיד מייק אפ נוזלי). במידה ויש לך עוד חצי דקה, אפשר למרוח גם קונסילר, או לחילופין להקדים את שכבת המייק אפ על ידי שכבה של פריימר אשר ישמש כבסיס טוב למייק אפ.

לקבע את המייק אפ –  הקדישי עוד חצי דקה עד דקה לקיבוע שכבת המייק אפ, למשל על ידי שימוש בשכבת פודרה אחידה. קיבוע המייק אפ יאפשר לך להשלים את המראה עם כמה תוספות ולסגור עניין, וחשוב מכך – הפודרה תוודא כי האיפור יישאר יציב ואסתטי לאורך זמן

שפתון, סומק וצלליות לעיניים כתלות בזמן שנשאר – לאחר שיצרנו תנאים מקדימים טובים ובסיס יציב לאיפור טוב (על ידי ניקיון, הזנה בלחות ושכבות של מייק אפ ופודרה), תוכלי להשלים את המראה על ידי נגיעות קלות, כתלות במה שאת מעדיפה וסוג המראה שאת מעוניינת ליצור. לדוגמה, שימוש מהיר בשפתון, פיזור סומק באזורי הלחיים או אפילו שימוש באותה מברשת סומק גם על מנת ליצור צללית פשוטה באזור העיניים. כל פעולה כזו יכולה לקחת פחות מחצי דקה, אך מכיוון שדאגנו להכנה טובה ולבסיס איכותי, כל פעולה שנעשה עכשיו תיקלט בצורה טובה ותיצור מראה איכותי ועמיד לאורך זמן.

וכעת כשאשר את מתמודדת במצב של חוסר זמן לאיפור לקראת יציאה אירוע תדעי שיש לך בדיוק את הזמן הנדרש, את תיראי יפיפייה גם אם אין לך כמה שעןת נוספות. תהני את יפהפייה.